Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali apja, köszönöm. megdumáljuk a találkozót.

Addig is küldhetnél egy árlstát a bádogokról. Oldalfali lemez és tetőlemez kéne. robert.soregi kukac gmail.com
Hi All!
Robis koma itt van a plexid nállam!
Köszi a segítséget
Hali .I.M.I nekem 2004 es van és 34-nél cseréltem gyertyát,szelep áll,és lánc szett cs. mondjuk a lánc az már nagyon gatya volt de mást nem vettem észre...
Üdvözlök mindenkit!
A barátomnak Kawa Z 750-ese van 2005-ös, és most van neki a motorba 18500 Km, olajat és olajszűrőt most cserél és neki a szervízkönyvbe 12000 Km-nél kell gyertyát cserélni, és érdemes ilyenkor cserélni? Még a gyári van benne! Vagy mikor érdemes? Egyébként a motor teljesen hibátlan!

Előre is köszönöm.
Nekem is mindig is tetszettek!
Egy tesztben sem olvastam róla rosszakat!
Ezért is esett rá a választásom!
Egyik ismerősömnek 78le fz6-osa van!Vele szemben nagyon kijön a Z erőtöbblete ami nem is csoda,azért ott már van 32le előnyöm!
Tetszettek mindig is az első Z-k, meg minden teszten elsőnek hozták ki. Még olyat is írtak róla, hogy egy sport 600-ast is el lehet kapni vele. Én meg a 07' Z-vel FZ6-os barátomat nem tudom kordába tartani. (ő doppingol)
Köszi!Túl sok Z-n fent elhúzott dobot még nem láttam(ettől függetlenül biztos van belőle jó néhány)!
Az első tulaj pedig kalocsai volt!
Hát 2008 előtt lehetett. Ilyen színű volt, ilyen dob volt rajta. De lehet S-es volt. Szép motor akkor mindkettő!
Én mindig arra szavazok, hogy amit egy gyár kifejleszt, letesztel és mérnökei a nevüket adják hozzá, az nagy valószínűséggel műszakilag megfelelő. Persze van még a szépség dolog, de az már szubjektív.
Hy!Mikor láttad ott kb?
Én 2008 novemberében vettem és arra felé nem jártam!
Az elöző tulaj pedig mecseknádasdi volt!
Úgyhogy szerintem nem az én mocim lehetett!
erről szól a naked feeling, harapjuk a szelet!
Hali!
Nem a te motorod állt mindig a BME J épület előtt?
Én meg ezt akarom megcsinálni,....
Á, bontószökevény kinézete lenne ezzel az össze-visszasággal...
Én a "strandkorlát" kék színre szavazok!
De egyetértek Schnauval ahogy érzed!
Szerintem,ha átfújnád a hütőtakarót feketére, és a pupot is fekete hagynád (akkor kapnál egy tuti egyedi mocit)! de mindenesetre, én átfujatnám mind a kettőt a moci gyári szinére! de ahogy érzed?!
Hello Mindenki!A kiegészitök ha nincs túlcsicsázva akkor szerintem mindenképp dob a motor kinézetén.Én is most vettem GYAPI-féle hütötakarót,meg gyári üléspúpot ami szerintem k..va jól mutat a motoron?!Az igaz hogy még nem tudom hogyan fogom felfogatni a hütötakarót de majd kitalálom, meg ha feketén hagynám a púpot hülyén néz ki a kéken? akkor a takaró is fekete lenne.Vagy minden kékre?Ha van jó ötletetek akkor azt köszi!(De mindenki magán csinálja a motorját kinek hogy tetszik.)
Z előtt nekem ER6f-em volt. Na az a plexi pontosan a fejemre nyomta a szelet. Akkor igazán fájt a lapockám, nyakam. Mióta pleximentes Z1000 - el nyomom ez megszűnt. Ennyit a plexiről.
A fene tudja mit véd az ott hátul, de ugyanúgy felveri a dzsuvát az aljára. Sokszor a kabátom hátulja is koszos lett a felvert víztől, ha esőben mentem. Lehet, hogy az újra már pont ezért nem raktak, mert sokat nem változtat a hiánya.
Pedig egyszerű, ezektől a cuccoktól a szép motorok harmonikusabbak lesznek, illetve némi célja is van, pl a kamera kevesebb szélzajt vesz a plexi mögött. A hasidom eltakarja a viszonylag csúnya kipufogó összeeresztést, a hátsó sárvédőt meg lespórolták az új Z-ről. A tiéden pl gyárilag van. Annak gondolom nem kell elmagyaráznom a praktikumát.
Igazad van.
Legközelebb ezért veszek ilyet,erre már nem kell tennem hasidomot,sárvédöt
Csak plexit
Én már csak azt nem értem, hogy miért vesztek naked motort, ha utána teleszórjátok idomokkal. Persze ha idősebb leszek meg bölcsebb, de főleg idősebb, akkor majd megértem...
csáó! nincs semmi témához való szólásom csak *csucsu* nevű úrral szeretném felvenni a kapcsolatot lenne pár kérdésem! ha esetleg csucsu te is olvasod ezt légyszives egy elérhetőséget msn-cím esetleg megköszönném! ide ha elküldenéd :oraveczmate@freemail.hu

előre is köszönöm!

Bocsi az Off-ért!