Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az király, de nem érzed faramucinak, skóciában sokat keresni? .
Csak viccelek.
ha minden jól megy akkor sokat keresni..amúgy amire most megyek interjúra az: German 1st Line Helpdesk Support Analyst

ez nagyjából annyit takar hogy német nyelven kell segíteni irodában dolgozó emberek ügyes bajos dolgait telefonon keresztül

ezér itt most az kezdő bér 1416font havonta
És mit fogsz csinálni a skótoknál?
holnap megyek az első állásinterjúmra úgyhogy csoportos szorítást kérnék...
délelőtt 10re...az nálatok 11 :)
ha ez bejön öcséim.......
Pedig az a hordó telitalálat volt. A 3 darabos doboz szett, olyan konvencionális.
Azóta beújított egy 3 dbos dobozkészletet, a hordó a múlté.
Gempatour. Király!
Megint mentek olyan durva hordós túrára?
Az enyémben is annyi van, csak az egy kicsit öregebb...
Az szép út lesz! Hajrá!
Átléptem a 37-et. Kb. 3 év kell még a 100-hoz. Jövőre nekünk Korzika-Szardínia lesz.
egyelőre csak lazulunk....
itt nagyjából 0 felett marad a hőmérséklet


de azt már látom hogyha összejön véletlenül valami meló akkor nem megyek haza :D


Mi a helyzet Skóciában?
áááá
az nem normális....
addcsakide.....jó lesz nekem a másik oldalra
Hello Bivaly!
Épp gondoltam mostanság Rád, hogy rég láttalak az Üllőin a reggeli vagy délutáni kavalkádban
És mennyi van még a 100e-hez?
Imádom a hangját , csak néha alacsonyabb fordulaton olyan mintha rezonálna benne vmi. Ez normális?

Schnau a túra még odébb van, mikor aktuális lesz úgy is megbeszéljük itt a fórumon. Csak azért írtam már most le, mert kíváncsi vagyok a reakcióitokra.
Üdv néktek!
Én is szivesen csatlakoznék a túrához!
Sajnos még kicsit messze van a 25-30 fok,addig még 1001 variáció felmerülhetl?!Na mind1,majd lessz vmi!
Nem vontak ki még, sőt elhatároztam, hogy 100E km-t beleteszek a gépbe. Ma majdnem elindultam a hóba, de meggondoltam magam
:-).
Cső!
Egyenlőre a hólánc az akadálya a túrának, mivel csak hólánccal engednek be Ausztriába. A téligumit tegnap rakattam fel, de nem nagyon fog a 12mm profil mélység.
Szasz Bivaly,már azt hittem, hogy kivontak a forgalomból...

Üdv
Soma
Hú bakker,de szép csöved van!
Miért nem most indultok túrázni,tök jó idő van (-5?+10cm hó reggelre?)
'1 perces néma csenddel emlékezzünk meg egy motoros társunkról aki tegnap vesztette életét, egy gyilkosság áldozata lett. Féltékenység miatt történt az egész. Egy üzlet elött a volt férj rátámadott a motoros társunkra illetve a csajára. A nőnek teljesen szét vágta a fejét bozótvágóval. de még el tudott menni a bejáratig é ott halt meg. A férfi (motoros) beszaladt az üzletbe a hentespultig ott gyorsan telefonált barátjainak de már késő volt. A gyilkos a védekező férfinak levágta az egyik karjáról az ujjait a másikról pedig a csuklóját és végül a fejébe állította a bozótvágót.Szörnyű de sajnos így történt. Ezt neki küldöm:http://www.youtube.com/watch?v...
Hali Bivaly mester. Tényleg eltűntél. De mindjárt itt a tavasz és motorozhatunk.
hali
nem hagyom otthon tuti mert már 1 hete beraktam a kocsiba
pont ezért
FIGU
üdv Bivaly koma
Sziasztok!
Egy kicsit eltűntem. Sok meló meg egyéb gondok, de vagyok.
Csutka gratulálok a picihez!
Üdv!

U.I.: én még hajtom a Z-t :-)
Hali!
Ennyi idöm nem lesz, meg Szlovakia felejtös nekem.
Viszont ezt a garda-balhet összehozhatnank.
Hali, valszeg én is benne lennék, meg már én is gondolkodtam egy kisebb túrában, de az csak két napos lenne. Az útvonal hasonló lenne mint tavaly Bp- Mátra- Bükk- (majd onnan nem visszafordulnánk, hanem át Szlovákia) aztán egészen Kassára. Kassán tudok egy baromi jó panziót, olcsó + zárt udvar a motoroknak. Este étterem + piálás (Kassa baromi olcsó). Aztán másnap haza. Max 800km odavissza. Az utak baromi jók, a Kassaiak kedvesek, sose találkoztam magyarellenességel, sőt minden 2. ember magyarul beszél. Ez jövő nyáron lenne vmikor aktuális, amikor nagyjából mindenki ráér.

Gyapi a bor már nálam van, Figu várlak csütörtökön, cipősdobozt nem otthon hagyni!