Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a dobban(is) van katalizátor,"c"-vel jelölve közvetlen a kipuf.szelep után a dob elejében van.
Szétberheltem egy gyári dobot,csinálok majd róla fotót hogy néz ki belülröl.
Szépek
Ezen az alapon émn is írhatnám, hogy elkészült a kovácsoltvas kerti bútorod, Kawa limezöld színben, jöhetsz érte.
Az email-ek nem szoktak elromlani. Na húzz innen a vérbe.
Ha minden igaz, már darabokban a bringa, Január közepére kész.
Menny már ezzel a süket dumával a búsba ,
illetve ha valakinek küldöd, használd azt a kis válasz funkciót
FIGU
2007 előttieknél nincs kat a leömlőben csak a dobban.
2007 től már van a leömlőben, az hogy van e a dobban is azpassz...
talán kettő lenne? passz
Akkor a dobban van a katalizátor?
köszi csucsu, hogy áll a Ken Block project?
Nem hiszem, hogy a dobban van a katalizátor. A motor alatt van a leömlők után.
Gratulálok a dobhoz brada. Én szerelmes vagyok a hangjába mióta feldobtuk az enyémre rögtön a megvételkor. Azóta mindenki a csodájára jár, örülök hogy már ketten vagyunk a világ legszeb motorján, a világ legszebb kipufógójával.!
Hello,
nekem csak a dob lett lecserélve és a kipufogószelep ki lett kötve az ülés alól, de a Mivv kitben volt egy kis cuccos, ami rögzítette volna a kábeleket, ha ott hagyjuk. Mivel mekkmester vagyok a többi kérdésre nem én vagyok hivatott válaszolni, de tudtommal a katalizátor a dobban volt, tehát az is kikerült. Motorino épített sportdobot kipufogószelepestül, talán ő érdemben is tudna reagálni. Én nem érzem a nyomatékhiányt alul, de persze a hangja miatt az az érzésed, hogy találtál 10Nm-t.
Megteheted, mert potenciális vevő vagy, ki kell ny...ni a s...d így is, úgy is!
(teljesen igazad van)
Ha 50-ért ellát minket kályhákkal, akkor maradhat!
Kaposváron van a Bodis gyár gondolom, és Pécs közel van. Jó a kapcsolata...
Így terjednek a pletykák.
Amire nagyobb esély van, hogy a motoreladásból nem lehet megélni, így extrákból...
Azt nem tudom, hogy a nagy sportmotor gyártók miért nem gyártanak versenyképes dobokat. Könnyebb a "semmiből" dobot gyártani? (Akra, Bodis...)
"semmiből"= 20-on éve gyártják
motort 1885 óta
Kicsit labilis az idegrendszerem mostanság...... (az idegeimre mennek az ilyen alakok... )
Nincs név, ez csak beetető reklám!
eztmostmárénisvégignézem
Legalább egy nevet dobj, vagy vmi.
Csak épp minden kawás topikba beleírtad, már bocs, de ez igen átlátszó. Az is tuti, hogy én ezennel nem vásárolok többet a sztílhorsznál... Mert reklámozd magad nyugodtan, nem azzal van a baj, de ne így... Pláne nem ilyen stílusú válasszal, ha valaki piszkál a reklám miatt. Nem értem miért kell hazudni.
Nem neked! Aki rendelt rendszert! Csak megkért ide irjak mert nem jó a mailje!
Ezt kinek írtad?
Most adom fel postán a Bódis kip dobot a Z750re! Az ezresét hétfön! Irj vissza hogy tetszik!
Exup témába mindenki szóljon ám bele!

Honnan lehet kikötni az exuppot? Gondolom nem fog ott lifegni.

Ez normálisan indul?
http://www.youtube.com/watch?v...
Üdv. Motorodon csak a dob lett cserélve? Leömlő+kat., gondolom exup kikötve.
Azt tudom, hogy alacsonyabb fordulaton exuppal nagyobb a nyomaték. De magasabb fordulaton miért kisebb? Azért mert a szelepszerkezet csökkenti a keresztmetszetet? Akkor azt miért nem lehet a szelepnél nagyobb átmérővel megoldani? ...
sziasztok,
feltöltöttem azt a "bizonyos" videot, amit szomszéd Úr túráján készítettem. Természetesen 2010ben is részt vennék a túrán kedves szomszéd.