Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

közel 10 órát ültem rajta mire lementem bosznián keresztül a tengerre no autopálya és egyedül csak a térdem fájt
Gyakorlatilag most járattad be. Nekem olyan 350 kilómétert megy el. De akkor már csak 1-2 liter van benne. Szerintem nem fogyaszt sokat. Persze kérdés menniyre húzza az ember. 200-nál biztosan szippant egy keveset. Erő meg van benne. A Yamahához nem jó hasonlítani. Az kis nyomatékú, pörgős moci. A Kawa nyomatéka nagyobb, lentről is húz. De megindulni 7000-nél kezd igazán. Onnan már agresszív és nagyon megy. Olyan mintha hátba vágnának.
nekem régebbi z van de egyetértek. 100 km kell csak mire az ember megszokja addig úgyse arra figyelsz hanem h végre motorozhatok és utána meg csak huzni kel neki
Akkor a hiba a hátsódban van. Én 300-at simán kibírok egy menetben. Akkor úgyis tankolni kell.
100 km után? Többet kell motorozni! 1000 km után már nekem is fájt (igaz már nemcsak a hátsóm...). Vegyél rá Bagster ülést, az kényelmesebb!
Mennyi az a magas fogyasztás ?
Szia Gaga!
Cseréld le a gyári dobot,csak környezetvédelem miatt van"exup"garantáltan megjön a placebó lóerő!
Sziasztok!

Idény elején vettem egy 07' Z750-est, 6000 km-t mentem vele eddig.
Tapasztalataim:
- 100 km után meghalsz az ülés keménysége miatt
- magas fogyasztás (előtte Fz6-om és GSXR 1000 K7-esem volt)
- nem érzem a 106 lóerőt

Lehet le se szabadna írni ennyi negatívumot! :)

Van valami megoldás a kemény ülésre?
Hogyan lehet izmosítani a motort? Hogy lehet sportdobot rárakni (Exup szelep?)?

A válaszokat előre is köszönöm!
jaja, bazi hangos de egyre jobban tetszik
én kitöltöttem még tenap egy másik topicban. Hihetsz neki. No spam, semmi gond.
Hát Apám, ezt a kérdőívet én inkább marketing kérdőívnek nevezném. Mégis milyen szakdolgozathoz kell ilyen cucc? Ilyeneket a kérdező biztosok szoktak kérdezni egy-egy cég megbízásából. Ne haragudj, de én biztosan nem töltöm ki. Bár ígéred, hogy emiatt nem jönnek majd a spammek és az egyéb szarok, de ezt sokan megígérik és csak úgy ömlenek minden fiókomba. De neked sok sikert a gyűjtögetéshez.
Hölgyek /Urak!

Alig 24 órája kértelek Benneteket, hogy szíveskedjetek kitölteni egy primitív motoros kérdőívet. Már 150 választ kaptam, hatalmas köszönet mindenkinek
Aki lemaradt volna, most megteheti ITT!
(Hülye kérdést kéretik átugrani)

Über riszpekt Nektek, tovább nem alkalmatlakodom!
Szeva steve! látom, te is rászántad magad!nagyon király!
evvel a matricával is faszán néz ki!neked nem volt hangos,a hangtompitós kipud után?!majd jővőre megnézem!
És akkor ma ki az a hülye aki nem megy motorozni?
Péter, ilyen bolond öregasszonnyal már nekem is volt dolgom a bíróságon, de szerencsére a bíró és a többi tanú okosabb volt. Azt meg hasonlóan kinevették.
Ez nagyon dúrva
Üdv a klubban!
Kabaré? Az ügyvédjelölt a tárgyalás elején bejelentette, hogy van további három tanú akik a "hölgy" verzióját támasztják alá. Bírónő erre
- Az ügyvédúr most viccel?
- Nem, tisztelt bíróság, teljesen komoly. ( itt majdnem röhögtem )
- Március 31-én történt a baleset, szeptember 16-án kapták meg az idézést, és most mondja, hogy vannak újabb tanúk? Ez bizonyára vicc. ( ezt így, frankón, az írnok csaj is mosolygott a gépe mögött )

Még az is hozzá tartozik, hogy kiderült, valami ügyvéd küldte maga helyett, meghatalmazás nélkül ( ) az ügyvédjelöltet...
46-én az 4/5-én akart lenni...
Hát ez kabaré. Tök jó, hogy videó...
Megnéztem a helyszínrajzot. 142 méter a lámpa vonala a csattanás helyétől. És ennek az útnak kb a 46-én autók között mentem és a szélső sávból jutottam a belsőbe. A videón tisztán látszik, hogy a középsőben haladó Ford Transit mellett kezdtem fékezni, majd csúszni, majd csattanni, de közben már az autók vészfékeztek mert látták, hogy az öregasszony keresztbefordul az úton. Lehetett látni, hogy a szélső sávban lassít majd egy "szabályos" U megfordulást akart csinálni. Minden lejátszás után megkérdezte a bírónő, hogy
- Ön is látja, hogy a motoros a Transit mögül érkezik?
- Igen.
- Tehát akkor nem jöhetett át piroson.
- De igen, piroson jött át, ez biztos. Ez a felvétel manipulált az is biztos...

Ügyvéd fogta a fejét...
valaki nem tudja a 2004 es z750 kék színkódját?
szar fotó de most erre futotta....


szól mint a barom
Helyes, áramot vezessen, ne autót. Te is csak azért sajnálod, mert nem történt "komolyabb" bajod. Bár a motorod így is lecsó lett, szóval én tutira nem lennék ennyire empatikus.
Egyébként ezt a dumát mindig előveszik motoros balesetnél, hogy "jött, mint az állat, nem is láttam". Mert motorral csak úgy lehet menni, az enyém is 100ról indul.
Szia!
En azt mondom, h megerdemli az oreglany az ugyvedjet, mert hamisan tanuskodott, es ha venetlenul neki itelnek akkor most csak rohog a marhaba.........orulok h donto bizonyittek van a kezedbe, es mar varom, hogy megnezhessem....
Udv.