Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha!
"Sajna" hazaköltöztem a nyáron!
Aachenben ajánlom figyelmedbe a Lindt csokoládégyár mintaboltját, ahol ipari mértékben lehet beszerezni szépséghibás csokit pofátlanul olcsón... És ha már a Lindtnél vagy, akkor vele szemben van a Bahlsen, a következő utcában meg a Lambertz, esetleg a város másik felén a Zentis... De a Lindt mindent visz...
Helló Csutka, vettél másikat?
Amúgy most hol székelsz? December elején Geilenkirchenben van dolgom, az meg ugye Aachen környéke...
Bi-bi-bííí, már nincs is ABS-szem... Bár az ABS nélküliséget még nem volt alkalmam kipróbálni, mert egyelőre a gyerekhurcibálástól van ínhüvelygyulladásom...
Szia!
Az adás-vételiben benne van fehéren-feketén,hogy a vevő vállalja hogy a gépjárművet a saját költségére 15-napon belül átíratja!
bocsi!
az a forgalmija a motornak......es amikor ellenorzi ot a rendorbacsi akkor lassa, hogy mar at kellene legyen iratva.....
Mi az a talon? Az adás-vételiben itt is be van írva az eladás dátuma.
Nalunk pl. beleirhatja az elado a talonba az elads datumat, es ha nem iratja at a vevo egy honapon belul akkor bunti.....
Ha eladáskor Te is bejelented az eladás tényét az okmányirodán, akkor most nem kéne ezzel foglalkoznod. Még szerencse, hogy nem követtek el vele bűncselekményt vagy szabálysártást. PL. gyorshajtás. Mert azért is téged vesznek elő.
12ezer az elég baráti ár...
én is eladom a tavasszal mindenképp, most igy télire nem hírdetem, majd a tavasszal
dec. 18tól van vizsgaidőszak, lehet nyomni 12 vizsga, 2 szigo, plusz diploma írás, nyelvvizsga, úgyhogy nem unatkozok
STOP!
15% jön le, a Suzuki ad 20%-ot (tipustól függően)
Mi van azzal a feketeruhás karatemesterrel, meg van már az ezres verzió?
Cső!
Kint heggesztek, 28-án megyek haza egy hétre.
Nincs még eszköz, vacilálok a VFR meg a GTR között. Kaptam a GTR-re 12.000 eurós ajánlatot, plusz ebből még lejön 20% NATO kedvezmény, az áfát nem tudom elvarázsolni, mert nincs diplomata státuszom. VFR-t meg már nem árulnak a nyomorultak, az új 1200-nek pedig jövő héten lesz Berlinben valami bemutató féléje, de apám 16.000 eoróról indul a szekér, annyiért van új Astra.
Veled mi van? Mindjár vizsgaidőszak....
Szasz Cimbi!

Van már GTR? Itthon vagy?
Hali!
Az enyém is eladó és garantáltan tiszta...
Már beszéltem az okmányirodával,viszem be az eredeti papírokat,remélem jól megkefélik!Az a szép hogy a nevemben atudtom nélkül iratta át a Kawa kereskedés nevére! hogy ezt egy nagynevű kereskedésben megteszik.........
Szia!
Úgy látom kezd alakulni a történet. Remélem megtalálod a gyereket és rendezni tudjátok a dolgot.
Szia!
Újonnan az én motorom volt ld.adatlapomon 4000-km-nél adtam el egy embernek,aki mint most kiderült "elfelejtette" átiratni,és a nevemben meghamisítva adta el az kereskedésnek!
Épp az általad belinkelt hírdetés alapján találtam rájuk,az ügyintéző most keresi az embert,mert nem vagyok hajlandó idénre súlyadót fizrtni a tavaly okt 27.-én eladott gépre!
Faszán okirathamisító az ürge,hogy a nevemben adta el a motort tovább.
Dobd már el a mail címed, ide: pityanszki@freemail.hu
Priviben szeretnék veled beszélni!
Hi!
Milyen színű és merre van?(Nem ezüst?)
Csak azért kérdezem mert én bejártam az országot amikor motort kerestem hátha összefutottam vele.
Sziasztok
Tud valaki valamilyen infót a UHN-232-es forg.rendszámú
Z-750röl?
Szerintem Mobra
simson
most ez mi?
Gaga!
Sajnálod azt az 5.5-6.5lityó benyát 100km-re?
Nekem ex H.Dominátor(1henger,45paci,vége150)benyalta ezt simán.
125-ös aprilia Tuaregjeim többet kajáltak (komoly!)
Ne viccelj már,én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a fogyasztással
Viszont ha nyugdijas leszek(de szerintem én az nem leszek.. )
ABS-es CBR 1000RR-t veszek
Üdv.Emberek!
Mit ABS óder óne ABS...hmm..
Enyém ABS-es.Viszont nem ilyet akartam.
Viszont ilyet kaptam júni. elejére mert zöldet akartam.
Viszont nem bánom mert leszarom.Viszont nem eröcsusztatok,nem stoppizok,viszont nem is akarok,ezzel nem.
Viszont nincs majrécsikom,meg lábtartócsavarom elkopott(utcán),mert kanyarogni szeretek,meg túrázni,de autópálya NO,meg sok enyenes sem.
Viszont volt már keréken,meg elforgott a hátsó,de többet nem, mert sajnálom.Viszont szeretek ilyet is csinálni,csinálok is,meg mást is,viszont másik motorral.
A ZÉt sajnálom szétbaszni.
Szóval nem állok az ABS mellett,meg érte sem,engem nem zavar abban amire használom a motort.