Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma valaki gurul valamerre? én nemsokára indulok balaton felé...schnau féle kipuff ügyében....
bazzzzzzzz
ez durva
hát igen...ügyvédek....ők a legalja....
valahol a papucsállatkák és az mlm beszervezős ügynökök között vannak
jatényleg....igaz....akkor csak gyíkok, nemtom
Nekérem megvolt a tárgyalás. Tegnap.

A legtöbben tudják mi az előzmény, ezért ezt nem részletezném.

Vicces volt az egész. Az öregasszony megjelent egy kb 25 éves, remegő kezű ügyvédjelölttel aki zavartan lapozgatta az akta papírjait.

Minket tanúkat kiküldtek, először a nőt hallgatták meg. Aztán egyesével mentünk be mi. Azon meglepődtem, hogy jött egy fiatal csaj tanúskodni, nem tudtam, hogy volt olyan aki ott maradt a helyszínen. Mi mindenben megegyezően mondtuk el mi történt. Ezután szembesítés. Az öregasszony képzeljétek el kitalálta, hogy én a szembejövő oldalon előztem végig a sort és a piroson mentem át és legalább 150-nel mentem, ezért nem látott. Csak röhögni tudtam.

Kb 30 év körüli nő volt a bíró. Teljesen jófej, elég hamar levágta, hogy miről van szó.

És itt jött a csattanó. Szó szerint. A bíróság ugyanis megszerezte a baleset helyszínén lévő irodaház biztonsági kameráinak felvételeit. Premier plánban látszódik rajta minden... hogy is mondjam elég nehezen megfogalmazható érzés volt végignézni. 15x. Az öregasszony csak nézte, nézte és azt hajtogatta, hogy szerinte ezt a videót manipulálták...

A bírónő megköszönte, hogy befáradtunk, az öregasszonyt és ügyvédjét még maradásra kérte, minket utunkra bocsátott. Megbeszéltem vele, hogy kapok másolatot a videóból. Fel fogom majd valahova tölteni, hogy más is okulhasson.

Még annyit mondott az ajtóban, mármint a bírónő, hogy lehet végleg eltiltják az autóvezetéstől...

Utóirat. Az ügyvédek mind dögöljenek meg. Hivatalból elmondta a bírónő, hogy a terhelt kérhet bizonyítási eljárást. Ekkor a bíróság kirendel egy szakértőt. A szóbeli szakvélemény 40-50 ezer Ft, az írásbeli 100-végtelen ezer Ft. Ez az összeg ( is, plusz a teljes perköltség ) a terhelt kontójára megy. És csak akkor javasolja ha úgy érzi az ügyvéd, hogy ezzel teljesen megfordíthatják az ügyet, itt tartott egy kis hatásszünetet, előre dőlt és nyomatékosan hozzátette, hogy az imént látott videók fényében. Erre a köcsög szarházi ingyenélő rohadék szemétláda pénzéhes ügyvéd mit mondott? Kérnek 5 percet, hogy megbeszélhesse védencével. Kimentek, visszajöttek és bejelentette, hogy bizonyítási eljárást kezdeményeznek... Nem elég basszameg, hogy a szerencsétlen öregasszonyt a rendőrség megbüntette 180 ezer forintra, plusz a bíróság most kivet majd további 2-300 ezret, plusz élete végéig nem vezethet többet, még az ügyvédi óradíjat meg a szakértőt is fizetheti... Dögöljön meg minden ügyvéd. Pffjjjj...
Nade steve éppen ez az. A Z750-nél nem is a dobban van a katalizátor. Már gyárilag. Ezért írtam, hogy a két dolog nem függ össze.

"Z750 Slip-on dob hangtompítóval TÜV papír nélkül (mivel a karbon palást miatt nem lehet benne katalizátor)" ez így értelmetlen...
helló!
Elvileg kell rendszámvilágítás!Én kétoldalas rarasztószallagal rögzitettem egy lemez segitségével a rendszámhoz.
műszakin biztos hogy nézik, de a rendőr is megbüntethet érte
ami kötelező az az hogy fehér fény világíssa meg a táblát és a prizma
Hello!

Tnap feltettem a rendszámtáblatartót amit küldtél. hát így sokkal jobban néz ki már csak az indexeket várom hozzá
Viszont olyan kérdésem lenne hogy rendszámtáblavilágítás miatt nem szól a rendőr ill műszakin nézik? Bár ahogy néztem elég jól megvilágítja a hátsó lámpa fénye is...
Szevasztok ráérős emberek!
Ülök az irodában és a guta megüt milyen tuti idő na kint...
Jövő hétre még jobb időt jósolnak! 15-16 fok napközben
Mentem én is..fasza vot
Szia!
En meg azert is megyek egy kort
megyek gurulok egy hangosat, csak ez a kurva péntek13..mindenki ezzel oltogat reggel óta, pedig azt hittem hogy én nem vagyok babonás..
Aki fél az ne tegyen hangos dobot a motorjára. Ennyi.

Nem is értem mi van veletek?...
Hagyjátok már ezt a Tüvpapírt, a kutyát nem érdekli! Mivel jelenleg is Bécsben vagyok, aztán van itt három másik magyar kollégám is, akik motorral járnak, 2xCBR600F (a harmadik srácnak RSV van), BOS kidörrencsekkel. Múltkor megállította az egyiket a rendőrök, este kb 9 órakor, le sem sz@rták, hogy milyen dob van rajta, pedig elég brutálisan szól az is.

Nekem nyár vége óta van fent a Fenyő-féle dobom. Bp-n járkálok vele (át az alagúton a Lánchídnál!), és még soha egy rendőr meg nem állított miatta. Ettől függetlenül ha tavasszal előveszem, első dolgom lesz belegravíroztatni az E betűt.
Szeva TomiZ

Igen ez gyári Akra dob lenne.
Én is nemrég érdeklődtem utána.

netto 500 EURO-ra mondták nekem. Ha érdekel a racingbazar@freemail.hu oldalon

És eredeti.
Postázni tudom!(+1000ft banki utalással),vagy személyesen tatán.
szerintem épp ezért nem nem rakhatnak bele katalizátort.
mert karbon nem bírná azt a brutális hőt amit a katalizátor csinál.
de ez csak tipp...
Gyapi úr. A kettes verzió kellene nekem. Hogyan tudjuk lebonyolítani az üzletet?
Hali!
Nekem ARROW carbon van eredeti, igaz hogy klasszikus forma
de nagyon tuti, és talán csak 60 ropi összekötővel
ha jól emlékszem, vagy kevesebb
FIGU
A LeoVince GP dobhoz volt gyári igazolásom, hogy a Z750-hez E Tüv meg amit akarsz. A budaörsi rendőrök mégis belémkötöttek, hogy túl hangos, meg őket a papír nem érdekli.
Hát igen én sem vágom. A TÜV papír nem a hangerő igazolásra szolgál? magyarán, hogy utcán is használható. Szerintem igen. Ha meg ez nincs hozzá, akkor bizony gáz, mert Ausztriában már ugrik is a rendszám ha nincs street legal igazolás. Ez vagy Race dob, vagy csak egy másolat. A matrica képe alapján inkább a másolatra tippelek. Akkor meg maximum 15 000-et ér.
A két dolog hogyan függ össze? Én láttam karbon dobot amúgy gyári új Zén. Merthogy az újon ( értsd 2007-től ) a leömlő után a kipufogó rendszer csövében van a katalizátor.
Nekem már van gyapi mester féle púp, a durvábbik fajtából. És van pót hűtő oldalelemem is.
Az a baj hogy én is
Csa még van 3évem,így...