Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy ezért kellett volna már régen meghozni azt a törvényt, ami hasonló esetekben megvédi az ügyfelet.
Mivel a nevében is benne van, hogy "kötelező" biztosítás, nem értem, miért ne a legolcsóbbat válasszuk. Azért megnézném, ha mondjuk egy "nevesebb" biztosító kerülne C-vágányra, akkor azoknak az ügyfeleknek hogyan állna a szája.
Ezért nem szabad mindenféle szir-szar biztosító egyesületnél kötni biztosítást.
aha, gondoltam, én is befizettem így 2 kilót

f@sza ország ez.....
Gondolom FIGU azokra céloz, akik a MÁV biztosítónál voltak, kárt okoztak, aztán ugye becsődölt a társaság, és most a károsultak a magánszemélyektől követelik a pénzt.
Haveromékhoz is jött az ügyvédi felszólítás, hogy 300ezret fizessen, pedig volt biztosítása. Tréfás a helyzet...
máv-os komák?
Hali Betyárok !
Ebbe csak az az idegesítő, hogy elb@ssza az ember idejét,
meg egy kis lóvéját, egy ilyen faszom kiruccanás tanuként!
Nekem a K&H nál van biztosításom
és az is szerintem jó B5 és 16 ruppó, nincs önrész!
azt tudjátok, hogy a MÁV-os komák fizetnek
FIGU
Sajnos ez egyfajta garanciális munka, pontosabban már kifizették...
Emiatt nincs nagy lelkesedésem dolgozni.
De holnapra virítanom kell valamit.
Az nem jó..illetve jó, mert lesz pénz boardozni, és akkor elmegyünk Brit kolumbiába, az utat te állod, síbérletre pedig nem kell költeni odakint, hiszen az egész környék egy paradicsom
Menj a sunyiba... Még most is dolgozok...
Ma vettem egy új FORUM kötést a csilivili lapomra, a múlt héten megérkezett hozzám az új kabátom, már csak a hó hiányzik
Na ja, így már világos.
Két hete egyik nap az Üllőin befelé nekem is majdnem kicsapta egy ifjú huszár a vasat alólam. A háromból a középső sávban haladtam, ő meg külsőböl hirtelenjében sávot váltott az autójával középre, majdnem rajtam keresztül...
Ok, értem én, de mindannyian tudjuk hogyan működik ma Magyarországon az igazságszolgáltatás, kiváltképpen ha közlekedési baleset elszenvedője vagy MOTORRAL...faszkalapok
Nyugi kicsi Rigó. Tanú lesz. Aki igazolja, hogy valóban keresztben ment a tyúk, ott ahol nem volt szabad. Tudod a tanú az nem gyanusított.
Nem mellesleg nagyon nagyon csontoztam ma a Z-nek a városban aszem idén utoljára..szép idő volt, csúszkált mint a dög, de nagyon jól esett
Knapet....bemegyek és széjjelbaszkodom az öregasszony száját!
Nebasszamámeg hogy téged vesznek elő amikor keresztben jelent meg a Váci úton előtted....

Hihetetlen...magyarország faszom!

Felperes az állam, alperes az autót vezető nő. Téma a "forgalom rendjének súlyos megzavarása, a forgalom résztvevőinek súlyos és szándékos veszélyeztetése". Ennyit tudok. Teljesen váratlanul ért az idézés, én már egészen elfelejtkeztem az egészről.
Hali!
Mint tanú ... ?
Kik akkor a szereplői a tárgyalásnak?
Szevasztok huligánok.
Képzeljétek pénteken bíróságra vagyok hivatalos. Igen a baleset kapcsán. Mint tanú. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle. Felperes a rendőrség ( vagy állam ).
Elfelejtettek bizonyos zsebekbe bizonyos összegeket belecsúsztatni.
hát igen ezt én sem értem.
de én azért ott fogom megkötni mert önrész nélkül is barátságosabb az ára mint a többinek
Ez érdekes, hogy igazából semmi nem tiltja, mégis megbüntették őket... Biztos túl jól ment a biznisz, és megorroltak a nagyobb biztosítók...
Na most akkor mi lesz ezzel?
Union biztosító
Mi van vazze! Nem tetszik a színe?
sziasztok nem tud valaki,egy Z1000 (2003as)ra ,elsokereket fektarcsakkal,elso lampat,hutot,es 2 turaplexit
Szép napot Mindenkinek!