Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plusz még arra is kapsz kedvezményt igaz csak ezer ft ha egész éves csekket kérsz.
beszéltem velük vagyis leveleztem egy ksi kiegészítés h mindnekinek érthető legyen

Hivatkozva Társaságunknak megküldött e-mail üzenetére, tájékoztatjuk, hogy a
netrisk.hu internetes oldalon kizárólag az UNION-Kötelező gépjármű
felelősségbiztosítás kalkulálható és köthető, az Ön által honlapunkon végzett
díjszámítás viszont az UNION24 termékünkre vonatkozik.



Amennyiben megnyerte tetszését az ajánlott díj, úgy szíveskedjen azt megkötni, mely
kizárólag az UNION 24 oldalunkon tehető meg, és ügyfelünk a szerződés
fenntartásához, valamint igazolásához szükséges küldeményeinket (kötvény, számla)
az UNION 24 oldalon létrehozott személyes felhasználói fiókjába fogja megkapni.
Éppen online ügyintézésre való tekintettel e termékünk ára az előbb említettnél
kedvezőbb.


hát igen én is a különbséget inkább el tankolom
basszus de király vagy

kösz hogy szóltál

nekem netrisken 24 296 ft
union oldalán meg 18 474ft

az majdnem 6k difi


Kösziii
ez mondjuk régié de carbon link
légyszi dobj már valami elérhetőséget e-mailen.

atisracc@gmail.com
Köszi. Dobokat nézek, és meglepett, hogy full carbonban nem sok gyártó kínál Z750-hez. Tavaszra be akarok mindent szerezni, mire a motor jön. Láttam Z1000re egy Akra carbon dob részt, azt hiszem rendszer része, de nagyon tetszett. Felmentem az akra oldalára és semmi. Bódison se. Haver CBF-jén van és nagyon szép a full carbon. És ezen felbuzdulva gondoltam hátha itt is van full carbonos dob.
Köszi szépen még egyszer.
Adatlapomon van kép bőséggel.Mondjuk ne full carbon, de lehet kapni azt is belőle.
Üdv mindenkinek!

Van valakinek full carbon dob Z750-en? Lehetőleg az újabbik Z-n. Dobjatok már róla fel képet... Köszi előre is!
sziasztok
gondolom mindneki nézegeti a biztosításokat. és nekem netrisken kijött 26 ra az union.

VISZONT AZ UNION24.HU OLDALON KIJÖTT 20 RA AZ ÉVES! felhívtam őket és azt mondták h ha az union24 oldalán kötöd akkor igen ennyi.

csak gondoltam ezt megosztom veletek, mert nekem tavaly 36 volt és ez majdnem a fele
hali panyó!nem felejtettem el,de nem rég értem haza.majd egy hónapot kellett vissza olvasnom .
Bocsi steve.ezt benéztem! köszi.
szerintem megvan, de kingmidas-é :)
link
Hali!Csuhaas!
Indexeket nem felejtetted el remélem
Holnap hívlak majd
Helló Steve. megvan még a kományteló?(csak tippelek hogy a tiéd)
Kencézzed nekije!
Hali!
Ez az iz rider öcsém, izi rider
FIGU
nagyon megy
Köszi Figu holnap úgyis megyek a Kawa Ivanicshoz majd megérdeklődöm.
Szia Dia !
Nem tudom pontosan, 25-nél csak állítás talán
de keresd Kingmidast neki szervize van,
az adatlapján mindenféle elérhetősége van , Dunaújvárosi!
FIGU
'napot...

a service manualban nem találtam említést arról, hogy a vezérműláncot mikor kell (vagy ajánlatos) cserélni. Valaki? Rendellenességet nem tapasztaltam csak érdekelne a dolog (Z1000 ’03).
Hy TeeBee!
Ok lefényképzem,mondjuk nem most lesz,csak el ne felejtsem...
Erdélyi túrával kapcsolatban majd elötte jelzek,szivesen veszek minden tapasztalatot,tenkjú.
Jaja!Már itt pihen a garázsban!
Délutános vagyok kisshavvver!
Leraktad már a mocit?
Dolgozni kellene!
Jó reggelt,
megnézem majd valamikor, remélem nem barmoltam nagyon el. Esetleg a legközelebbi cserénél le tudnád fényképezni nekem a vezérlő alapállapotát?
Ha gondolod az erdélyi túrád alkalmával útbeejtheted majd ábrányt is, egykét tapasztalatot meg tudok osztani veled. De Kolozsvár/Tordai hasadék-tól meszebb sajnos még nem volt alkalmam kimenni.