Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van a német Ebayen egy Bagster ülés a régebbi Z-re, 3 óra múlva jár le! Ha valakinek kell, gyorsan cselekedjen.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...
Természetesen párra értem az árat.
Z750/Z1000 tükör eladó

Ár: 25.000.-

Érdeklődni lehet: racingbazar@freemail.hu
Köszi szépen!
Megyek, meg is nézem.
Z.
a benzincső mindkét végén van egy fekete csati, aminek a 4 oldalából 2-n van egy-egy szürke gomb

ha azokat egyszere benyomod akkor le tudod húzni a fémcsőről


asszem a fentihez könnyebb hozzáférni úgyhogy én ott szoktam lehúzni
Sziasztok!
Ismét segítséget szeretnék kérni, méghozzá a tank leszedéséhez. (vagyis a légszűrőt akarom takarítani, amihez le kéne szedni)

Azt látom, hogy egy csavar tartja a tankot és van még két elektromos csatlakozó, ezeket könnyen szét tudom oldani. Azt is látom, hogy a benzincső csatlakozik egy fémcsőhöz, itt is van egy csatlakozó, amit nem látok, hogy miként lehet kioldani.
Ti hol veszitek le a benzincsövet? A fémcső csatlakozásánál látott elem egy gyorscsatlakozó? Hogy tudom kioldani? (Nem merem feszegetni... )
Ha vam valakinek etéren tapasztalata, kérem ossza meg velem!

Köszönettel:
Zoli
Hali TeeBee.
Nekem probléma nélkül ment az oda-visszaszerelés már többször is.Valószinü hogy a bovdenen kell csak állitani a tiéden a kipuf.szelepnél(egyiken lazit-másikon fesziteni).Én mikor szerelem le a bovdent akkor csak a kontra anyát lazitom meg,az állitó csavart meghagyom a gyári helyzetében,kis játékkal ki lehet akasztani a bovdent,de csak egyféle sorrendben jönnek le,mert a vezérlö motor nem engedi csak egyik irányba.
Erdély is nagyon szép,a távolabbi jövöben tervbe van.
Jó ötlet, megteszem majd mielőtt bemennék hozzájuk...
legyen igazad. passza nem tudom h elfogadják e tőlem egyből azt a papírt kérték. ebbe az országa mindig midnen elővan írva hiába egyezik ugyan az a papír majdnem. én a helyedbe felhívnám a biztosítót, én is azt tettem!
Hali!
OK köszi mindenkinek az infót, amikor én utoljára ezen gondolkodtam
még nem nagyon érte meg
de bakker évről évre változnak a dolgok , és ritkán jó irányba
Hát a felszerelés nem holnap lesz mert hidegbe nem nagyon erőltetem, de ha kész azonnal szólok és teszek fel képet is
FIGU
Igazad van, mert be kell menni a biztosítóhoz is majd, de szerintem el fogják fogadni azt is, hogy megmutatom nekik a forgalmiban a bejegyzést.
hello
nálam ez mivel félvére vonatom ki mert úgyis tanulok még nagyon som dolgom van és akármikro vissza helyeztetthetem 18000 ft +10000 -4600.szóval durván 24 et nyerek rajta amit inább eltankolok. én úgy tudom h azzal apapírral amit okmányirodába kapdsz h kivonják szüneteltetd be kel menni biztosítóhoz legalábbis én ezt játszottam okt 2 -én. lehet h iagazad van és ha kivonod akkor autómatice szüneteltetik a biztosítást. én nem így tudom és nem is így csináltam. de lehet h nem nekem van igazam.
Üdv! Megéri, persze... de még jobban megérné, ha nem csak 4 hónapra vonatnám ki, de én úgy gondolom, hogy nov 1-től március 1-ig nélkülözni a mocit nem olyan nagy kín. Így legalább biztosan nem fogok ráülni, és nem fogom kitenni magam az 5 fokos (vagy kevesebb) aszfalt "veszélyeinek".
Bementem az okmányirodába, adtak egy csekket 2300Ft-al amit befizettem és aztán kaptam egy pecsétet, hogy forgalomból ideiglenesen kivonva 03.01-ig(Én nem kaptam semmiféle igazolást erről). Ekkor automatikusan vissza fog lépni, tehét nem kell majd bemennem visszahelyeztetni. Ha meggondolnám magam, és úgy döntenék, hogy hamarabb szeretném használni akkor 2300Ft ellenében ezt bármikor megtehetem. A kivont időszakra nem kell sem súlyadót sem biztosítást fizetni. Nekem ez olyan 18000Ft-ot fog jelenteni, de mondom számomra az is fontos most, hogy csillapítsam a motorozás iránti vágyam karácsonykor... Nem szeretném összetörni magam.
Helo Mindenki!Hali FIGU!Csak azért írok mert az én vasam is ki van vonva 09.30-tól akkor még 1800ft volt most 10.01-től 2300ft lett.Ez ki- meg vissza- ennyi pénz ha idő elött vissza iratod.A biztosításon én is legalább 10-12ezret sporólok meg, a "súlyadó" meg kiszámoltattam a hivatalba havi 1750ft körül van a teljesitmény miatt ez hatszor szorozva nem kevés .De ettöl független vasárnap is motoroztam Ha elkészül a hütőtakaród egyszer ütközhetnénk megvizuálnám hátha én is vennék.Üdv.
Évzáró gurulás dobogókőre szombaton:
http://www.motorozz.hu/main.pl...
valaki?
én is hasonlón gondolkozdtam csak nicns szívem megfúrni az idomot de majd meglátjuk valamit csak kitalálok hamár gépészmérnök leszek:)
bocs, több emilt nem kaptam
hát szerintem az a legjobb, hogy a dísz csíkot leszedem,
a 2 csavarhoz amivel rögzítve van csinálok 1, 1 "fület"
saválló, alu, esetleg lapos vas ami kb 3cm széles 7-8cm hosszú,
2 végére 1-1 lyuk
ezt felcsavarozom a hűtőre a felsőt felfelé
/akkor meghajlítom hogy kövesse a hűtő ívét/ az alsót oldalra, vagy mindkettőt oldalra / ezt még nem tudom,
és a megfelelő helyen megfúrom az idomot, a fül és az idom közé valami gumi betétet iktatva, csavar és kész
remélem érthető
FIGU
Helló ha valamire jutottál a hütőtakaró felfogatásal,oszd meg velem is!Lehet másnak is kell?
igen megkaptam h gondolkozdtál h felülről rögzítet de lehet h a diszcsíkhoz fogod. de erre válaszoltam neked és arra nem kaptam semmit. mert az abaj h én megkaptam csak ottohn van pécsen én meg pesten és nem tudom mikor jutok haza így nem is fogtam még a kezembe pedig már emgöl a kiváncsiság:)

sóval mit találtál ki még a felfogatásra?
Írtál bizony, és válaszoltam is kb 1 hete,
aszt ennyi, nem tudom meg kaptad e, de gond nélkül elment az tuti
de van újabb ötletem
hello
én is ezt csinálom bónuszod akkor növekszik ha 9 hónapot forgalomba van a gép különben nem. én is kivonom fél évre és így 18000 ft nyerek a biztosításon és 10000 ft az adón. most emelték az árat és a kivonatás és a vissza íratás 5000 ft! le kel adni a forgalmit és beleírják h kivan vonva amit adnak lapot azzal kell bemenni a biztosítóhoz h szünetelteted! de akár mikro vissza lehet iratni nekem apr 1 van aforgalmi papíron h addig vonatam ki de asszem elötte is vissza lehet iratni. majd meglátjuk milyen idő lesz.

figu írtam neked emailt h h akarod megoldani a hütő takaró felrakását?
Hali Tibi!
Miért jó ha kivonatod a forgalomból
gondolom nyilván megéri
én korábban számolgattam és nem nagyon érte meg változott ez,
bónusz például megmarad?
vagy a súly adót nem kell fizetni
FIGU
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak a "román határon"... Gyönyörű helyek vannak erre is csak jóval többet kell menni érte, és az út már kevésbé jó sajna.
Sikerült visszatenni hibbbátlanul a gyárit? Csakmert nekem nem lett a legjobb, szerintem elállítódott a vezérlője.. néha felvillan az FI jelzés, de szerintem orvosolható lenne csak időt kellene szánnom rá.
Kolegámmal amúgy mi is egyszerre vettük a mocikat, Ő egy Fazert és Én a Z-t. Sokszor csináltunk már nyomatékpróbát, de az övé el-el marad, persze mindíg mondom neki, hogy jó az, csak biztos én kaptam el jobban a rajtot.
A lényeget már leírtad, én is hasonlókat tapasztaltam. Nem adnám oda a kényelem és szélvédelem miatt a Z-t.
Mától forgalomból kivonva 2010 március 1-ig, lehet várni a tavaszt...
Hali!
Hogy állsz a régi 1000-es hűtőtakaró idomjaival?
Még mindig hiányzik az egyik oldal, s gondoltam ideje lenne a holtszezonban pótolni...
Helló
2007-es Z100 gyári hasidomot tudom elkészíteni.2005-ös zére még nem probáltam fel.