Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenki!

mizu nagyon döglött a topik
Ja és gratulálok Csutka a paripához
FIGU
általában a sportdobokat köbcenti és felhasználási terület alapján gyártják

ha olyat veszel ami köbcentiben nagyjából stimmel a tiedre és utcai (E-betűs,folytással) vagy verseny (nyitott) dobot is el tudod dönteni akkor nagyot nem fogsz csalódni.

összekötőcső az a legtöbb motornál egyedi
sziasztok
a tanácsotokat szeretném kérni kipufogó ügyben.
2004 es z750 re mindenkép csak olyat lehet rá rakni amilyen a mi tipusunkra van fent az oldalakon? vagy ottt csak azért van tipusunként és mindegyik ugyan olyna mert az összekötő cső hozzá az ami motorra aszobott de a dobb mindegyik ugyna olyan? vagy számít ha más dobot rakok rá? nyomás különbségek ilyenekre gondolok
nem emlékszem, talán viasat3 vagy tv6
Hi!
Melyik adón?
egyik nap láttam valami új motoros műsor bemutatóját a tv-ben

nem tudtok róla valamit?
Zizi is megvan, bár szeretnénk egy Zephyrre elcserélni.
Hurrrá, a tékozló leányzóvisszatért. Akkor tavasztól motorozunk együtt. András ZIZI-je is megvan még?
Az lehet, 3 db zöld volt hirdetve mostanában összesen, amiről tudok.
Nem volt az itt sportmotoron apróban is? Valami kelet-magyarországi településrúl
Izé, még nincs képem, én se láttam... Távmotorvásárlás... Zöld Z750, 2007-es... De csak tavasszal lesz rendszámoztatva (olasz). Úgysincs még ingerenciám motorra ülni...
Az én én fiam három hónapos volt. Augusztusban született, a motort novemberben vettek.
Milyen motort? Képet kérek
Eladó 2006 Orange Z750!

Összeszedtem amit össze kell:
Extrák: Yoshimura Slip-on karbon dob, integrált indexes hátsó lámpa, ledes első indexek, valtermoto rendszámtartó, goodridge fém fékcső elől-hátul, MRA plexi, Prop-Tech fokozatjelző, polírozott peremekkel színre fújt felni, bukógomba, gyári üléspúp, K & N sportszűrő + az összes gyári alkatrész ami cserelve lett!

Extrák külön nem eladók csakis a motorral együtt vihetők!
Nem egy zsákbamacska, ezt a fórumosok tudják.

További infók privátban!

Érd: 30/393-6425
Nekem 2hónapos volt a fiam mikor megvettem a Z-t.. Elötte pár héttel adtam el az elözö motort,mondta is mindenki hát igen most már vége a szabad életnek ,benött a fejed lágya..Volt kis meglepetés mikor meglátták a Zöldet ,a feleségem gyanitott valamit hogy az ujságokat bújom meg tesztvezetésekre járok.
Eladó a Z1000

Ha valakit érdekel 2 sport vezérműtengely, a hozzá való szelepekkel, rugókkal a régebbi Z-hez 20,000-ért viheti.
Jó a videó, csak az első lámpa nem jön be!
Sziasztok !
Ha esetleg vki gombát keresne !

Hali
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Na jó, elárulom, hogy kicsi lányunk egy hónapos szülinapjára a család kapott motort... Elképesztően emlékeztet az előző zöld Z-mre... Hát motorozás csak jövőre lesz belőle, de az nem baj.
Rezgés? Miféle rezgés?
Te vettél motort...
Hát még milyen lesz készen. A fejemben már készen is van a festése és a dekor.
Ok!
Jól néz ki
Nincs mit
Szerintem ha a rezgéssel, mint konstrukciós hibával meg tudtál barátkozni, akkor ezzel a géppel nincs különösebb probléma