Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁÁ a foci a múlté. Megmaradt a meccsnézés. Már amikor éppen nem vagyok szolgálatban...
Ebből vontad le a következtetést, hogy nincs válság? Hamar ítélsz... vagy inkább úgy mondanám elhamarkodottan.

A játszás természetesen idézőjelben értendő...
láttam a napokban egy pár ilyet. nagyon szépek voltak
meg se lepődöm már aludni előtte se sokat aludtál
ha ennyire érzéketlen leszel, lassan visszamehetnél focizni is meg sem éreznéd, ha neked szaladnak
olvastam, hogy "megidéztek" remélem a kedves mamát elmeszelik egy életre legalább többé nem tud kikanyarodni onnan
Akkor nincs is akkora válság. Én is szívesen kalapálnék meg hegesztenék ilyen szép vasakat. De nekem csak a téli kert váza maradt.
Ilyesmikkel játszok mostanság...
Megvagyok. Az alvásról végleg leszoktam.
A bal combizom felső harmad már így marad. Érzéketlen. Funkcionálisan rendben van, de nem érez. Amúgy jól vagyok már. Bár most váratlanul majd újra feltépik a már begyógyult sebeim...
gond egy szál se csak gondoltam rádköszönök
hogy vannak az elütött testrészeid
"mondja mi a gondja!?"

Mi az újság naccság?
Ja és attól, hogy éveken keresztül lehetett náluk bemondásra B10 biztosítást kötni. Ismerek is olyat aki ült emiatt...
A MÁV nem a kifizetések miatt dőlt be hanem az elsikkasztott 3 milliárd miatt nem maradt fedezet a kifizetésekre. Azért nem mindegy.

Másrészt pedig amióta világ a világ mindig is a pénzzel lehetett az embereket a legjobban motiválni.
Csigalom, nyugavér!

A nénit veszik elő. Ez nekem még akár jó is lehet...
Köszi, akkor jön a bontás és meglátom, hogy lesz-e elég hely, addig nem merem megrendelni. Most egy fokkal bizakodóbb lettem.
Persze, hogy sikerült elrejteni, különben ott fityegne a kormányon . Képem nincs, mért is lenne, kívülről semmi nem látszik.
Fejidom szét, régi izzó ki, xenon be, trafó óra mögé elrejt, fejidom össze... -- Sima liba, csak elég pepecs meló mindenek megtalálni a helyét mert elég kevés a hely.

Az xenon egyébként autóba való, de egyik ismerősömnek tönkrement az egyik oldali az autójában, vett egy szettet, én meg olcsón megkaptam tőle a másikat.
Azért írtam be, hogy többnyire. Tehét nem minden esetben igaz. Nekem még soha nem volt károkozásom, de én mindíg neves biztosítóval kötöttem. Még ha drágább is volt. Mégis miért választottál MÁV-ot? Nem azért mert olcsó volt? És ha olvastad is a hírekben, hogy gáz lesz velük, akkor sem váltottál. Pedig a józan eszed azt mondta, hogy válts. De a pénztárcád mást mondott és rá hallgattál.
Az új szabályok miatt, ezért már nem annyival olcsóbb az egyesület. Pl. a mostani biztosítóm éves díja 3000 forinttal több, mint a KÖBE. Ráadásul ha a havi tagdíjat is levonom, akkor csak 1500-al több.
Képed nincsen róla véletlenül? Hétvégén leszedem a fejidomot, megnézem a régebbin mennyi hely van a km óra mögött. A kábelköteget is sikerült elrejteni?
Ja most látom, hogy régebbi ezredesed van, ott nem tudom, hogy elfér-e mögé.
Hi. Nekem van. A trafó tökéletesen elfér a fejidom felső részében, a km óra mögött.
"hogy azok választják - többnyire - akiknél biztosan lesz káresemény"


na most ezzel elleszek egy ideig.....
jézusom....mennyire demagóg....és nevetséges
Én ennél maradtam : Osram
Már évek óta lehetett sejteni, hogy gáz lesz velük. Elemzők már az elejétől jelezték, hogy baj lesz. Csak valóban mindenki arra ment, hogy a legolcsóbb kell. De aki egy kicsit gondolkodott, az látta, hogy azok választják - többnyire - akiknél biztosan lesz káresemény. Emiatt meg a befizetések nem fogják fedezni a kifizetéseket. Ezért mindenkinek azt javasoltam, hogy inkább a középutat válasszák. Egyébként a Generali-nál voltam biztosítási ügynök, ezért voltam már akkor is okos.
Sziasztok,
van valakinek xenon a motorjában? Az érdekelne, hogy a trafót hova lehet(ne) elrejteni. Kissé szűkös a hely. Kép is jöhet!
tudod ez nem egészen ilyen egyszerű de a te biztosítód nem csődölt be úgyhogy most könnyen vagy okos
akkor még senki sem tudta hogy az okozót akkor is elővehetik ha van érvényes biztosítása. most már mindenki tudja
így már egyértelmű, 3 éve ez nem így volt

és azt hogy melyik biztosító mikor csődöl be azt te sem látod előre