Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello gyapi. Érdeklődnék,hogy milyen hasidomokat tudsz Zére,igaz nekem 2005-ös van,de az átalakítást megoldanám.Előre is köszi
Jól megy a Fézer.De viszont magasabb fordulatot kiván ha haladni akarsz vele.Nyomatékból nem tudsz menni úgy mint a Z-vel,elözésnél egyel többet vissza kell pakolni ha ugy akarsz gyorsitani mint a tiéddel.Szóval nyomatékszegény kissé,a kis Zé után menni vele kicsit csalódás.Viszont a szélvédelme kitünö,nem ráncigál a szél cvajhundert környékén sem.És az ülése is fejedelmi a miénkhez képest(de ezen ugyebár lehet segiteni).
Én is nézegettem anno,de igy hogy már van tapasztalatom nem cserélném le a Z-t 600-as motorra.
Üdv. TeeBee.
Jó helyek,jó hegyek vannak szloviban.És nincsenek túl messze innen
A Devil-el nincs baj,levettem mikor utoljára voltam szervizben,csak hát a lustaság....,tavaszra visszakerül.
csak egy Yamaha

Aszem azok zongorát gyártanak
Neeem, csak azért kérdeztem, mert mielőtt megvettem az enyémet, egyik kereskedésben volt egy agyonextrázott fekete Fazer 600km-el. (nekik akkor pont nem volt ott használt Z-jük), aztán mondták h. próbáljam ki mert nagyon jól megy, kényelmesebb, van szélvédelme stb. Nekem még tetszett is, de aztán mikor ráültem olyannyira semleges volt az egész motor, hogy mondtam, hogy be se indítsák. Aztán azóta se próbáltam Fazert, ráadásul meg az ismerősi körömben sincs senkinek.
hát az ezres fazer 150Le, az biztos jobban megy

de a 600as nem
Komoly a kérdés?

A fészer hogy jobban megy e mint a Z?

ne butáskodj..
Tehát a Fazer?
Ifjú Márkatárs!
Hogy vetődhet ilyen kérdés fel benned?
Már biztos kipróbáltátok, engem meg hajt a kíváncsiság, melyik megy jobban a haverod Fazer-e vagy a te Z-éd?
Üdv, neked aztán jó világod van azon a környéken...
Mi lett a doboddal? Nem adta a hangja?
Vasárnap szezonzáró gurulást tartottunk a Z-vel
Jó idö volt
Helló!
Ha a fehérre gondolsz,azt le kell gyártanom,2-3 nap.fényezésre előkészitve.Postázni tudom!30 297834kettő
Hello Gyapi!

Az utolsó képen lévő ülléspúp érdekelne.

Hol és mikor? Esetleg postán?
Sziasztok!

Ilyen hasidommal tudok szolgálni 15000-ért festetleül !
Húú nagyon bejön ez a fehér szín.
2004-es Z750 hez Figunak és jackkkk87 nek küldtem 2008-as hütőtakarót,rögzitést ök intézik.z1000 08 hasidomot meg kell próbálni.Csodaszerekkel nem próbálkoztam,Zéhez NEM kell varázsló!
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy Ti mit javasoltok olaj, illetve benzin adalékok terén.
Vannak az olajhoz adagolható csodaszerek (fémnemesítő, kopás és súrlódáscsökkentő...stb) illetve a benzinhez adható pl. injektortisztító, amelyeket én eddig csak autóhoz használtam. Persze minden dobozon az van, hogy bármilyen motorhoz (értsd, mint erőforrást) jó.
Bele lehet ilyeneket tenni a kicsiZ-be? Érdemes?

Királyak az idomok!
2004-es Z750-hez nem tud valaki hűtőtakarót és hasidomot?

Z.
sziasztok
2008-as Z750,Z1000-hez hasidom,hütőtakaró,üléspúp(három féle)valakinek?minden 8000Ft
Szia.
Csak a Figunak ígért dolgok vannak meg. Stevesaki és panyo az illetékes.
Szia Knapet!
Maradtak még dolgok a Z-ből, vagy elpasszoltál már mindent?
Hali Peti!
hú bakker azt hittem valami gáz van
OK
én nov 9-én Bp-en leszek X. ker.
délután elszaladok feléd ha jó
FIGU
Hali májszterpopper!
Láttam kerestél, meg Borsótól is megjött az üzenet.
Én mostanság gyakorlatilag 24 órából 22 órában dolgozom.
Telefonálni általában nem tudok ( zaj és tiltás okán ).
A lánckerék és a lánc a csomagtartóban van.
Hétköznap, napközben a XVI. kerületben vagyok, helyhez kötve.
Néha van egy-egy hétvégi nap amikor "szabad" vagyok, akkor meg aludni próbálok.
A héten, amint lesz kimenőm, fel foglak hívni és megtárgyaljuk hogy jut el hozzád a cucc.

P