Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Máris elkezdte nyomni a fekvőtámaszokat?
Nagyon szép gyerkőc, és mint látható a plexi mögé már be tud feküdni

Csak így tovább a növekedésben
Nokedli
"Technikai" okokból még mindig eladó a BERIK két részes bőrruhám, meg egy Spyke cordura túradzseki, volnék valaha 178 cm és 65 kg, szóval olyan M-es méret. Írjon e-mailt, ha valakit érdekel! Pesten meg lehet nézni.
Neeeeeeeem, tévedés, nem híztam.......
Ha meg van ra a penzed, meg ha ugy erzed, hogy meg van hozza az eszed, akkor vedd meg a Z-et...
Munkába járkálni tökéletes az ER-6. Nekem nagyon tetszett ez a gép is. Esetleg ha nagy darab ember vagy, akkor tényleg lehet egy kicsit kicsi (keskeny, alacsony, stb). Ha nem jársz nagyobb túrákra, akkor szerintem "felesleges" a Z (drágább, többet fogyaszt, több az adója, stb.). De egyébként azt vedd, amelyik jobban tetszik...
Válasz ment.
Hi!
Kép nem jött
Mail ment
Szia,

Küldtem email-t.

Üdv,
Thx remélem egyszer majd találkozunk
Arra bőven jó az Er-6n Ruha meg tetszés szerint. Bár a kezeslábast pályázni találták ki, ahol viszonylag ritkán áll meg az ember tankolni, lótni-futni, illetve könnyíteni magán. Szóval bármii lesz inkább két részesben gondolkodj
Melóba járni de 1 2 kisebb túrát is lenyomni vele
a fojtást pedig ugy gondoltam h 25kw kezdeni aztán ha meg jobban megy van egy kis tapasztalat akkor kiszedni
Bár alapvetően attól függ amiből mit kérdés, hogy mi a rákra akarod használni...
A Keihin injketorokat nem nevezném karbinak . Az Er-6nnel volt szerencsétlenségem tanulni motorozni, nekem nem jött be. A sor kettő kicsit darabos, vékony, magasabban van a súlypontja mint a Zének, a fejidoma meg szubjekítv....

A Zé a sor 4 miatt elég finom, és jóval nehezebb - szerintem vagányabb is. Hogy utólag lehet-e visszafolytani, és ezt lepapírozni, az nem tudom. Maga a fojtása egyszerű mint a szög, z750Roli-t kérdezd erről neki van fojtatlan fojtott
Hali
25kw kezdő motort szeretnék vásárolni er6n vagy z750
pozitív és negatív tapasztalatokat is szívesen várok
az er6n elég keskenynek kicsinek találtam ezért a z750 jobban tetszik
25kwra fojtva csak a karbiknál van vagy esetleg a computer is tilt?
csak a későbbi kiszerelés miatt érdekelne a dolog
ruházatot mit javasoltok hozzá elég egy protektoros kabát vagy a bőr kezeslábas az ajánlottabb?
előre is thx
Hi!
Az indexekről felső képet is tudnál csinálni?Csak azért,hogy mennyiben tér el a 750-esé től?
Ja és mit kóstál?
Sziasztok,

Eladók az alábbi alkatrészek (ER6N - 2006-2008 évjárat):
- Gyári hátsó index pár (kifogástalan, 100 km-t "futott" állapotban)
- Gyári baloldali visszapillantó tükör (kifogástalan, 100 km-t "futott" állapotban)
Érd.: cressida77@freemail.hu, 06202500038
Szia!
Nincs meg, de mar igerte a tarsszervezom, hogy kuld egyet....
Koszi szepen
Meglesz , de ugye Murpgy törvénye, ha kész és mehetnél az idő lesz szar

Azért remélem idén is be fog csúszni egy egy 20 fokos nap néha néha így ősszel!\télen nem is mondom le a kötelezőjét...
remélem hamarosan látom, bár ahogy az idő alakul....

de bízzunk egy két jó napban még :)

szólj rám ha kimozdulnál a moccal
Köszi. persze az utolsó percben nem akart stimmelni minden, de jóbarátom megoldotta elegánsan

Élőben nem olyan nagy az a takaró...
Hát ez nagyon rendben van. Gratulálok hozzá.
hú jó nagy az a hűtőtakaró....
Hejj! Több hónap és még több munkaóra után, elértük a 90%-os készültséget
Ha nincsen meg, elküldhetem Neked postán az újságot.