Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sem adja annyira...
Ez így van.
Csak azt nem értem ezt a képet miért raktad be?
Hát igen ami szép az szép nincs mit mondani
Hali!
Tök ugyananolyan mint a tiéd!
Szerintem igy már menni fog a plexi leszedés!Nemrég elkaptam vele 1kövér galambot "180" körül,azt nem tetszett neki,megrepedt!
Amugy köszi az infót!
van egy 1000 km es láncom.arany.annyi a baja hogy tisztítóban egy kis fasz leöblítette valami szarral amitől már nem mindenhol arany INKÁBB FOLTOSAN FÉMSZÍNŰ DE NEM NAGYON LÁTSZIK.émmeg leszedtem,mert felidegesített a parasztja.ha köll jer érte.D.I.D
0620 3354453
crazyJoe
OK!
Coming Soon
Ez jól hangzik!
Hánykor? Egyéb részletek?
Szombaton az Agárdi popstrandon (Szept 5) lesz egy nyárzáró flair verseny, odajöhetnétek motorral ha van kedvetek.
Nem a frászt nem!
Ott jértam feléd egy órája. Csak kocsival és elég szűken idővel, úgyhogy nem zaklattalak.
De mindenképp jó lenne egy találkozó.
Szia!
Nekem is van ilyen, de kombinálva a csomagtartóval.
Angolok gyártják.
Nem tudom, igazából ennek a kapaszkodóvasnak mi értelme van... Csomagtartóként viszont frankó.
Megnéztem anno Givi-t, meg más gyártót, de ezt találtam a legstabilabbnak és legkisebbnek.
Tamás...Balatonsound..de rég is volt. Nem kéne összefutnunk?
Az igazán dicső munka!
Gratulálok az összegyűjtött eredményhez!
Mátra? Esztergom környéke? Szlovákia (ott kötelező jelleggel meg kellene dobálnunk tojással egy szlovák politikust )?
Roli neked köszöntem 20.-án?
Helo Steve.Nem késő,és a hétfö is jó nekem.Ha dobsz egy e-mailt vagy itt, hogy mikor jössz akkor megcsöngetlek a részletekért.THX.
ja, majdnem lejutottam megnézni neked a láncot, de ha még nem késő hétfőn fel tudom vinni
Köszi!
A Tiéd is szép darab!
Tavaly október elején vettem!
Nem látom rendesen a képen!Tiéd is carbon light?
A plexi csere kicsit trükkös!Én is szenvedtem vele picit!
Megpróbálom leírni már amennyire tudom!
A bal oldali szerkezetnél ha oldalasan nézed van kettő ilyen retesz szerüség egymás felett!Amivel tudod állítani a plexi állását!A felsőnek az alsó végét fel felé kell húzni és a plexit pedig lefelé hajtani!Addig amíg ki nem ugrik!
Remélem nem túl bonyolultan irtam le!
Ha gondolod délutánra lefényképezem mire gondoltam!
Én májusba vettem rá egy iridiumos plexit!
Sziasztok!

Ugyan nem motoros téma, de van egy pár eladó kütyüm:

http://www.expressz.hu/szorako...

http:/
/www.expressz.hu/foto_vi...


http://www.expressz.hu/fo
to_vi...


Ha esetleg valaki elvinné egyben akkor cuzámmen 250.000 Ft és adok hozzá egy Brother dual funkciós fax/telefont.

Köszönöm a figyelmet.
Helo Mindenki.Hamár a kéréseknél tartunk nekem láncra lenne szükségem az enyém még a gyári, 26 ezernél adta meg magát.Ha valakinél van levetett pár ezres lánc occson az érdekelne?!Tudom hogy a új az igazi de infláció van a rendszerbe.Köszi.
Közös gurulással kapcsolatban, kinek melyik hétvége lenne jó?
Uticélra várok ötleteket (hogy a messzebről érkezők se utazzanak 2x annyit), találkozó valami köztes helyen legyen.
Király a bukód! Te mikor vetted?Képzeld,nem tudom hogy kell levenni róla a plexit?
Köszi!25papirért csinálgatja őket!Szerintem nagyon ügyes a fenyő bácsi!
Folyamatosan jelen voltam!
Figyeltem a történéseket!És amihez tudtam hozzá szoltam!