Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elmúlt két hónapban?
Szomszéd köszönöm az infót! Az elég baráti ár!
Bituman kolléga úgy is fogalmazhatunk!Múlt héten kicsit elvoltunk
nyaralni!
Úgy hogy igazoltan voltam távol!
Köszi Panyo, ezt még nem is láttam.
Halihó, szervízelni voltam a sárkányt. Aztán pörköltem haza, hogy a lányom tankönyveit megvegyem. Holnap meg indulok a három napos Poker run motorozásra.
Melyik hétvégén tartunk egy nagy Z-s gurulást?
kedvenc képem, nem felejtem, de köv bulin én is kiszedem a csavarokat :D
nekem van
sziasztok valakinek nem volna egy index reléje z 1000 hez s.o.s előre is köszi tel: 06 30 55 98 980
Sziasztok!
Meg kell osszam veletek ezt a képet
Télen megfordulunk és egyből lehet szánkózni!
Ja Robis koma mit koricáltál te Taksonyban ma dél körül?
Hello
Evente ebbe gyujtom, gyujtjuk az arva gyerekeknek az adomanyt....
Az idei epp a mult 7vegen volt, es csaknem 1millio forint gyult ossze benne
hali steve!
felírat a hátamon, vanucci, ne felejtsd
hali.nem tud valaki z750 (2005)-re összekötő csövet slip on 57mm átmérővel?
sacc/kb 25 péz
Pont ugyanolyan lesz mint a tiéd. Azt mondta, hogy most 3 hétig el van havazva, utána nekiáll az enyémnek és ha kész van felhív. Akkor legurulok hozzá és ő fel is teszi. Ára pont annyi amennyit te is mondtál.
Szia Béla!
Ez a topcase doboz a Givi idei katalógusából való?
Nagyon odavág!
Na, maga is előkerült a szekrényből?
Sziasztok!
Megkérdezhetem mennyiért csinálják a dobot?
Schnau ütősen néz ki a gép!
Hali!Mikor mész hozzá?Annyiért csinálja mint amennyit mondtam need?! Milyet csináltatsz?!Szerintem tuti lessz!
Örülük hogy tudtam segiteni!
Felhívtam a Fenyő-t. Szeptember végére meglesz a dobom.
Köszi Schnau!
Ne!
Menj el valamilyen ügyes esztergályos szakihoz és mondd el neki, hogy mit akarsz. Olyan tartót készít, amilyent csak akarsz. De alumíniumból csináltasd, akkor nem rozsdásodik.
Sziasztok! Ugyan már nincs Nálam, de egy ídőben boldog tulajdonosa voltam egy első szériás Z 1000-nek.....azóta is nézegetem miket, mennyiért lehet kapni hozzá...És most találtam egy nagyon alkalmi vételt a LEO VINCE - nál.

Csak nem merem a weboldalt megírni mert nem akarom hogy REKLÁM szaga legyen , de szerintem 89.000 Ft-ért nagyon jó vétel egy dupla dob-ért!?Tőlem anno 180.000-t vettek el 2 db karbon TWO BROTHERS-ért...

Írjatok ha valaki nem találja meg , de érdekli a dolog!

Sziasztok
Tibor
Otto,gyönyörü a motorod!
Ha a bukógomba valóban jó,annak meg föképpen örülök.Mivel a 2007es Z-re én méreteztem a gombát a Zolinak(ö késziti).Tehát a 001számú darab az én gépemen található .Szerintem jó minöségü és nagyon jó árban adja .
jahh frankó . csak az a bibi h én vettem ilyen hagyományos bukógombát . és az hogy lehet felszerkeszteni .... na ezt nem tudom
:S
Én innét rendeltem a zére és teljesen jó:
http://bukogomba.uw.hu/

A képeim között megnézheted, hogy néz ki.