Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én benne vagyok egy ilyenben, ha lehetséges. De nektek mikor lenne jó? Mondjuk most hazavittem a gépet, de ha előre megbeszéljük addigra felhozom Pestre!
Basszus, ha előbb mondod ezt a vasárnapi dolgot, akkor haza sem megyek!

Szívesen csatlakoztam volna arra is. Ha legközelebb lesz ilyen, természetesen a lime partyn kívül, akkor szóljatok légyszíves.

Viszont a mostani Kawa napon voltak Z1000es testvérek is, és volt köztük egy akinek volt blokk védő gombája a blokk oldalán. Esetleg valakinek van valami linkje, hol tudnék ilyet venni. A pénteki móka után, egy kicsit jobban védeném a gépet!

Üdv: mater
ennyien ne akarjatok jönni örkénybe
nekem nincsen
próbálj ebayen lesni
van?
Pirelli Diablo Corsa 3, 180/55×17
mantas, hátul milyen gumid van?
méret, típus?
Sziasztok srácok!
Megjöttem a Hringes vasárnap esti moccolásról, láttam 2 tejtestvért, egy tavalyi zöldet meg egy régi ezüstöt de nem voltak ismerősek. Nagyon jó volt, de péntek esti kawanap után még 1× nem megyek vasárnap, mert nagyon kifárasztott, nincs kondícióm. Jól kibaxtam magammal a lábtartóban a koptatócsavart sikerült úgy elkoptatni, hogy nem tudom kiszedni. Röviden ennyi.
Sziasztok!
Z1000-rest vennék fiatalt, ha tud valaki esetleg.
Mellesleg van egy kiváló állípotú z750-esem, ami eladó.
Köszi.
Sziasztok!
Megkaptam végre én is a linket, úgyhogy üdv mindenkinek!
Nagyon jó volt a ring, de a csúcspályázás majd a Lime-party lesz, tavaly nagyon jó volt, csatoltam egy képet, hogy mennyire!
Óvatosan.Tegnap egy motoros rendör meghalt fönt,információim szerint.
Részvétem.
Meg mindenki vigyázzon magára!
Jó annak akinek pályára van lóvéja én pl most megyek a mátrába,erre forja
faxa, sokat dob rajta a csík
Nagyon bejött, inkább 1 Hringes nap, mint 3 Mátrázás. Mostantól a minőségre megyek nem a mennyiségre Akinek van a Z-n alsó idom, pályázásra vegye le, mert leér. Ering érdekel engem is, mondjuk ez a pálya nekem nem nagyon jött be, de majd kamerázok meg vigyázok a csomagokra
úgy látom nagyon megtetszett a Hring én most tuti kihagyom holnap melózni kell...
Rendszámtábla világítás és első felnicsík fent
köszi panyó és janika
ja, és a világítás természetesen kékes :D
a- valaki- kimaradt.köszi mégegyszer.
sziasztok.tudna nekem 2003as z1000hez service manualt küldeni.ha német nyelvű az sem baj.köszönöm elöre is!legradi.laszlo@freemail.hu
Sziasztok!
Hring 2009. augusztus 9. (vasárnap):
Vasárnap Esti motorozás 17:00 – 20:00 óráig.
Időterv: 2 csoport, „A” (lassú és „B” (gyors/licences) mindegyik 3 x 20 perc pályára lépéssel, 10400 Ft. Jön valaki? Ne egyedül legyek már Z-s!
Jaja, most cseréltem hátsó gumát az útra és a szerelő baszott meghúzni a csavart Nem voltam ideges egyáltalán amikor észrevettem...
Ha véletlenül kellene akkor majd megkereslek az után gyártottal kapcsolatban... Köszi
Cső, érdekelne...
Hétfőn megcsörgetlek aztán megbeszéljük a részleteket, köszi.
Szevasztok!
Teebee, én szintén így jártam. A gumis nem húzta mega kontraanyát...
A kawánál a gyári 6900Ft. Szóval felejtős.
2500ért csinálta meg nekem Varga Robi Debrecenben. Tök olyan mint az eredeti...
Éjszaka dolgoztam, most keltem. Holnap napközben megcsörgetlek. Újpesten van a cucc.
Nekem van egy ( a másik a_szomszéd kollégája lett ).

Hétfőn csörgess meg. Pesten van a cucc, de magamhoz veszem és jövet-menet odaadom.
a Steeve képeit már néztem, sőt amin rajta vagyok már át is küldte még tegnap
A fehér aszfalt miatt biztos, h nem egy hring, de egy összeröffenésnek jó