Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Fehér vagy kék kellene?
esetleg innen volt ma valaki Abádszalókon egy zöld ezredessel
Sziasztok!

Ismet lett egy uj Z-re valo jobbos tukrom elado, illetve meg mindig a kepen lathato gyari dobok (z1000, regi z750)
De de az volnék.
De de ismerjük egymást
gyikarc, te nem véletlen norbi vagy kék z 750-el, racefit dobbal?
Szép napot
Keresnék Debrecen vagy környéki 2004-2006 z750S tulajt ha tudtok légyszi segítsetek, előre is köszi
Szia te véletlenül nem vagy vasutas?Nálunk a mozdonyvezetőknél a "Vivien" a hivatalos ásványvíz.Látom még az olajcserénél is hasznát veszed:)
csá! ahhoz a zacskó csavarhoz hogy juthatok hozzá,és hogy kéred a milka csokit, a postás vigye a lakásodra vs telepertáljam a sportmotoron keresztül. az ac pumpát eltudnád különíteni a szintmérőtől, külön kellene nekem.
hátsó gumát mennyiért adod? lehett érdekelne...
Két kiegészítés:

Van még hűtőventillátor : 5000 Ft
Levegőszűrő ház, gyári levegőszűrővel : 5000 Ft

Az első gumi a gyári Dunlop, a hátsó pedig Bridgestone Battlax BT-002R Racing, type4. 200 km-t futott.
ennyi hely nincs is abban a blokkban
remélem, nem lett baja
Hali mindenkinek. Tegnap olajat cseréltem a Kawába,és azt tapasztaltam,hogy több,mint 5 liter olaj volt benne!(lásd kép,ja és még kb 3dl ki is borítottam,én mulya) Amikor vettem 16e. km volt az órájába,a srác azt állította,hogy 12e.-nél szakszervízbe vol,hát jól át baszot.Mert szervízbe nem csinálnak ilyet az tuti(szerintem).Pedig a gsr-es cimbim,még meg is jegyezte,hogy amikor oldalsztenderen volt akkor is a maximumot mutatta a nívo,az övé meg nem,én meg nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.Csak remélni tudom,hogy a szimeringek nem károsodtak.
panyó nem tudnál nekem is szerválni egy rendszámtáblavilágítást?
Tegnapi Velence:
Hali!
Ringre megyek!Nekem Panyó hozta a világitást.
gyapi,
jössz ringre?
nem tudnál nekem szerválni egy olyan rendszámtábla világítást?
Szia Robi!
Mesélj, hogy nézett ki a csapat végül?
Örülök, hogy találkoztunk. Remélem mindenki hazaért.
Hello,
szopóágra kerültem én is, de remélem lesz még délutáni szerveződés a közeljövőben. Viszont pénteken a ringen biztos leszünk páran.
Történjen bármi, én az egyik cimborámmal megyek.
Most akkor jön valaki egyátalán?
Én is kimaradok a maiból.....
Ha nem találtad volna meg azóta...
Asszem ez az.