Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Én benne vagyok. Bár nem tudom melyik a Szigetszentmiklósi lehajtó, de Pestről jövök kifelé, mert itt dolgozom bennt a gépet már a hétvégén felhoztam.

Nekem is csak ismerkedős lesz ez a dolog. Nem tudom hányan ismeritek a völgyhíd keleti felhajtóját. Ott szoktam gyakorolni, ha arra járok. Aki volt ott tudja , hogy mit jelent. Nem vagyok túl jó ezért mindenképpen a kezdőt választom, legfeljebb legközelebb feljebb megyek egy csoporttal.

Az lett volna még a kérdésem, hogy esetleg Power Commandert nem tud valaki? A megvásárlás előtt volt a gépben, de akkor nem volt pénzem megvenni. Mostanában sok jót hallok róla.

Előre is köszönöm ha csatlakozhatok hozzátok, és ha mégis jönnek a srácok, akkor velük is megbeszélem, hogy találkozzunk ott ahol mondjátok.

Üdv: mater
megtaláltál!
Én voltam, én voltam , én voltam
Milyen volt a buli?
Mi sajnos csak a felvonulásra értünk oda igazából meg sem néztem a gépeket.
Mater,Szomszéd,Mantas,Bituman,Stevesaki,Gyapi,Figu,Robi
s,
Mi találkozhatnánk a M0 Szigetszentmiklósi lejárónál mondjuk fél 4 kor
a többiek Agentbulu,Tozsó,Kacsorjanika,Tomlamb és még aki jön csatlakoznának hozzánk valahola az új 0-s on
Azért a korai időpont,hogy legyen idő dumálni,ha kiértünk a ringre!
Vélemény?
Ki jön még?Csucsu?Jenil?Soma74cpt?Borso?Motorino?Gyikarc01?Tee
bee itthon vagy még?elfelejtettem írni
Bpről megyek. De előtte egy csoportos találkozónak nagyon örülnék.

peetsp: Van egy egri jó barátom (egy GSX-F 750), aki minden évben ment eddig, idén is tervezi, viszont nem tud kivel, mindenki nyaral vagy más elfoglaltsága van. Ha gondolod megadom a számát aztán beszélj vele. Nekem hétvégén azt mondta, hogy ha kerítésen kívülről nézed, akkor 35ből meg lehet úszni.
Sziasztok!
Volt már vki Brno-ban MotoGp-n kempingben? Tervezzük, hogy újra kimegyünk de eddig métg nem próbáltuk ki egyik évben sem a helyi kempinget.
Az érdekelne, hogy milyen tarifával kell számolni egy éjszakát?
Valamint ha van egyéb hasznos jó tanács az is érdekelne!
Köszi!
Ha a Bécs-Bp-Eger útvonalról Eger felől jössz a ringre, mehetünk együtt.
Meg még egy kiegészítés.

Leömlő, benne a lambdaszonda és a katalizátor : 20.000 Ft
Az is igaz, amit Robis írt. Olvashattál két különböző vélemény, de te döntesz
Szerintem a sereghajtót Nekem ez csak kedvcsináló simerkedés lesz a pályázással...
Ha 3 csoportot indítanak, akkor a 2-ban, de ha csak 2 csoport lesz, akkor a gyorsban.
Itt azért mennek pályamotorokkal is, akiknek nem nagy gond, ha elcsúsznak. Először lehet, hogy érdemes a lassabb csoport. Az sem lassú. Ott is döntenek szépen. Itt nem kell aggódni a felhordás miatt, ezért bátrabbak.
És te melyik csoportot választod?

Mantas: Az, hogy jól megy az elég subjektív, de nem esem el...
Ő is a hegyen tanulta ezt.
Szia!
Ha jól megy a Mátra, akkor a gyors csoportot válaszd. Itt nem fognak feltartani, motorozhatod a saját tempódat.
Azt nem tudom, mert én is először megyek
Köszönöm!
A másik kérdésem, hogy én még sohasem pályáztam, viszont Mátrában meg a Bükkben relatíve sokat motorozom, melyik csoportot válasszam?
Hali,
Bocsi, nem tudom mit néztem, de az előbb nem találtam meg az aprók között, miközben a linked is oda mutat...
Az S-hez azért egy próba célszerű, mert annak gyárilag egyben van a két ülés...
ugye viccelsz végleges ár
ülést mennyilét adnád oda?
szal mennyit engedsz a feléből?
Nincs is rajta csak a fotó kedvéért tettem rá fel raktam már egy jó ideje . van is egy érdeklődőm egy Pécsi neki z750 S van meg is venné ha biztos lenne,hogy jó rá de szerintem jó rá ahogy néztem az ülés ugyan az a felfogatás....
OK, írj egy üzenetet a tom@eniac.hu-ra és elküldöm az elérhetőségeim.
OKé, köszi szépen! Ha nem sikerülnie a hétvégét pest környékén fogom tengetni, legfeljebb később összegurulunk...
Hát a kék mocihoz nem nagyon passzol
Miért nem rakod fel az aprók közé?