Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyi lesz.
Megpróbálok kijutni, bár nekem ezidáig folyton keresztbe szerveződött az utolsó pillanatban...
Mindenképp próbálok kimenni és viszem magammal.
LEGFONTOSABB INFÓK AZ ESTI MOTOROZÁSOKRÓL:
Az Esti Motorozásokon 18.00 - 20.00 óra között lehet használni a versenypályát. A jelentkezők számától függően 2 vagy 3 csoportot indítunk. Regisztrálni a helyszínen a Kawasaki boxoknál lehet az esemény napján 17.00 órától.

Az első alkalommal külön indítunk kezdők számára is csoportot, ahol az első 20 percben tapasztalt versenyzők mutatják be a pályát, és a pályamotorozás szabályait. Várjuk tehát azokat is, akik még nem motoroztak versenypályán.

Az alábbi helyről letölthető az Esti Motorozáshoz szükséges pályahasználati feltételeket tartalmazó nyilatkozat, amit a regiszráció meggyorsítása érdekében kérjük kitöltve hozzon magával a rendezvényre. Klikk ide:ESTI MOTOROZÁS INFÓK ugyan itt a versenypályákon használatos zászló és fényjelzések ismertetőjét is letöltheti.

A versenypályát mindenki saját Kawasaki motorjával, saját felelősségére és megfelelő motoros ruházatban (sisak, csizma, kesztyű protektoros ruházat) használhatja.

Én átszellemülten ZZR-es leszek z750-el
Hi!
Szeretnék én is menni a ringre, de még sose voltam, fogalmam sincs, hogy hogyan működik. Valaki légyszíves nagy vonalakban leírná?
Esetleg ha együtt bandáztok akkor csatlakoznék.
Kettő bőven megtenné ringre jössz?
Szia!
Hány darab kellene? 2-3 db használtat fel tudok ajánlani.
Pontos mennyiséget este...
Hello!
jo ra, szinte vadonatuj es 12000-ert viheted
szia,

2005-ös z750 S-re jó ez a dob? mennyiért adnád?
Nincs valakinek elfekvő z750 idompatetntjea régebbi változathoz?
Szia Panyo11 és mindenki

Pénteken én is szeretnék menni ringre, viszont két cimborám, akik mondták, hogy jönnek, lehet nem jönnek mégsem mert nincs az egyiküknek motoros nadrágja és egyenlőre nem tud szerezni. (Lehet olvassa, uh innen is üzenem, hogy ha nem szerez....)

Na de ha mégsem jönne, akkor szívesen csatlakoznék valakihez kinn a ringen, mert baromira utálnék egyedül menni, meg regisztrálni stb stb.

Ha valakit nem zavarnék esetleg és csatlakozhatom, akkor azt nagyon megköszönöm.

Üdv: mater25
Szia!
Az aprók között hírdeted? Mennyit kérsz értük? Elvileg nekem is van egy szett, amitől majdan megválnék s érdekelne mit érhetnek.
A hűtőtakaró idomot átfestetted zöldre vagy utángyártottat raktál fel? Ha esetleg megvan az eredeti az érdekelne.
Köszi.
sziasztok
nincs valakinek eladó 2007 vagy újabb z-re párban tükör?
sziasztok,
gondolkodom egy z750-es vásárlásán, ezzel kapcsolatban érdekelne milyen szervízintervallummal kell számolni egy ilyen géppel. Elvben 11000 km körüli van a kiszemelt gépben, ha van 12 ezres szervíz akkor az miből áll és kb milyen költséggel kell számolni? Van valami amire különösen oda kell figyelni a gép átnézésénél?
üdv:

fegeaa
Baszki nem gyenge....
Biztosan azt hittek, hogy az olajcsere = utantoltessel
Ha nem fustol akkor nem hiszem, hogy karosodott volna barmi is
(Nagy a vilag allatkertje...)
Új hozzászólás
A het vegen voltam Opusztaszeren, es lattam ket Zet. Az egyik piros a masik meg fekete volt.... Kozulunk volt valaki
vele aztán minden, éli az életet
Hali Zrider mester, rég hallottunk felőled. Minden OK? A ház elkészült?
Szevasztok!

2003-as évjáratú KAWASAKI Z 1000 Gyári kipufogó párban eladó!


Érdeklődni és sörözni nálam:

30/556-7260



Green,debrecenből..




Tikászos Zolisnak meg üzenem,hogy majd kabát-olunk!

kicsit meglepődtem mikor megláttalak benneteket, igaz tudtam h világjáró vagy
kiskrapek tiszta apja láttam piszkosul élvezte a vizet
Háj
Én voltam egy fehér kétezerötössel, de az nem motorbájk vót
király
, az nagyon jó lenne de ha nem, majd megoldjuk :)
Megvan, 970,- kavics. Pénteken remélem tudok menni a ringre.
fehér :)