Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Janika, a fotókat megtalálod a Fotók szekcióban.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Örkén
nyel vigyázzatok, nagyon csúszós. Nem messze tőle laktam, Táborfalván. Ismerem a pályát.
Tegnap sajnos családi okok miatt nem tudtam menni.
tegnap a ringen Tomival /TomLamb/ beszéltünk, h vmikor leugrunk Örkénybe az Euroringre esti motorozásra /ugyan igy 6-8ig, csak itt ez nem ingyen hanem 6 ropi/, esetleg ha érdekel még vkit innen, akkor megbeszélünk egy mindenkinek megfelelő időpontot
fasza volt a tegnap
aki csinált képeket feltolhatná
Erika köszi a táskaőrzést és a képeket!
Már én is jártam így, engem Knapet mentett meg, tőle kaptam egyet. Hogy hagytad el? Neked is a gumis felejtette el meghúzni?

Óriási volt a tegnap este, köszi mindenkinek.

Gyapi: Beszéltem faterommal, ezt a fajta xenont, ami nekem bent van, állítólag csak párban lehet venni. Nekem is úgy lett, hogy egyik ismerősének tönkrement az egyik trafó, vett egy új párat, annak a másik darabját kaptam meg én. Az "órapontosításról" csak hétfőn tudok majd konkrétat.
Sziasztok

Én is hazaértem még 11 körül, csak nem volt jó a net. Nem tudtam írni.

Nekem is az első volt bármilyen pályán. És nagyon köszönöm a társaságnak. Tényleg jó volt sok Z között nyomni. Nagyon élveztem.

Erikának és Steve-nek nagyon nagyon nagyon nagy hála a képekért és a felrakásért.
Remélem mindenki egyben hazaért, és a legközelebbi alkalommal ugyanott csak ugye egy kicsit korábban találkozhatnánk. Azt hiszem ha még 10 alkalom lenne akkor mindre elmennék.
Sziasztok, sajnos így jártam. Érdemes kajtatni szerintetek egy eredeti után?
Tudnátok ajánlani nekem egy-két motorbontót?
Szia Peti!Vevö lennék a cuccra.
Nem tudlak fölhivni mert ki van kapcsolva a telefonod.
Az én számom:20/3555322
Felraktam a fotókat
link
Nincs. Csak a leömlőt és a karburátorokat vettem le.
Hazaértem 1ben!
Nekem ez volt az első de nagyon éltem!
Sajna késve értünk ki, így csak 1*tudtam menni ill.nem tudtam megismerni a társaságot.
Én nem gondoltam volna, hogy ennyi Z van.
Jó éjt!
Érdekelne.Nincs megbontva ugye?
Még igen.
Hello mindenkinek,keresek z1000 2005-os kuplung deknit,ha valaki tud segiteni elorevkoszonom,az email cimem gyingye_enci@yahoo.com
Szia Peti! Motorblokk megvan még?
Hi!
Ha a Petőfi hídfelől jössz,kimész a soroksári útra végig az M0 ig ott jobbra rá és a második kijárón kimész,jobbra tartassz a Stop táblánál balra át az m0 hídon megint balra mintha vissza akarnál kanyarodni az m0 ra és rögtön balra tartassz az a sáv bevisz a omv/mc donalds hoz itt a számom ha elvesznél 70/339-46-83
Sziasztok

Én is én is megyek fél négyre! Remélem megtalálom azt a lehajtót, mert én most a Petőfi híd környékéről megyek ki, de nem akarok egyedül jönni, mert haversrác nem jön! Remélem minden rendben lesz és időben odaérek.
okés, úgy néz ki én odaérek fél4 re
Ha nem érek háromnegyed négyig az M0 kúthoz, akkor ne várjatok, menjetek, a pályán találkozunk. Meg kell várnom amíg a feleségem hazaér.
ja, most nem kell, csak gondoltam ha már esélyes hogy beszarik egyszer akkor nem árt tudni mié jó még bele :D
Te apa!

Neked kell AC? Mert ugye az is van... ha mondtad volna, ma magammal vittem volna...
Elég a protektoros cordura
Szigetszentmiklós nekem messze van, mert az M3-ról jövök, de majd a ringen kereslek benneteket.
Kawasaki Z750/Z1000 fokkijelző
- 2*3cm-es kompakt méret
- ledes, piros kék, sárga és zöld szinben
- egyszerű beszerelés (csak be kell dugni a szervízcsatiba)
- 2 év cseregarancia
bruttó 19.800HUF
kordura elég holnap pályára vagy bőr kötelező ?