Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ER-6 N, de picit bele kellett felül toldani, de szuper nagyon
Melyik gép oldalidomjából lett hűtőtakaród?
Sziasztok!

Ha vkit érdekel a pénteki ringezéshez kimondottan hasznos kiegészítő
45 pénz az ára vagy annnak megfelelő Ojró
Shell kút jó lenne, de nem tudsz hamarabb elszakadni? Két okból is, 1. akkor legurulhatnánk fél 4re a többiekhez az M0-n, 2. nem akarok bent dögleni melóhelyen pénteken 4 óráig

peetsp: Kozma Laci hívják. A telszáma: 06302892533, általában csak délután elérhető. Ma még felhívom, hogy keresni fogod, ha ez így neked megfelel.
Mindenképp érdekelne az elérhetősége, már csak a tapasztalatok miatt is!
Köszi!
email: peet80k5@freemail.hu
Öööö én kicsit messzebbről fogok beesni, és ~4-kor indulunk Dunaújvárosból a ZZR szekcióval, szóval szerintem csak a ringen találkozunk....
jólvan, a felnicsíkot ne felejtsd....
nekem a fél 4 es tali jó, én ott leszek

csak ne essen....
Hali,
találkozhatunk valahol, mert én meg a Széna tértől egy percre dolgozok, s onnan indulnék. Csalogány utcai Shell kút 16h?
Szia!
Remélem most nem b...ik be semmi péntek délután, mint legutóbb illetve folymatosan, ha Ringre mennék, úgyhogy megyek én is. Bár lehet, hogy csak kint találkozunk...
Hali!
Mutasd meg nekik, hogy mit tudnak a hazai legények!
Egy nagy kalappal! Ha visszaérkeztél jelentkezzél s fussunk már össze egy kis lazítással egybekötött gurulásra.
flair
Csucsu elutazik a Flai Bartender világbajnokságra Magyarország színeiben remélhetőleg a dobogóra állni...

Uh szurkoljatok!
én majd csak a pályán talizok veletek, mert a 4esen tekerek majd fölfelé
Nincs mit!
Szerintem nem elég.
Kordúra a minimum.
Köszi . majd hívlak és egyeztetünk,hogy mikor gurulhatok arra a héten úgy is szabin vagyok
Érdekel minket is a pályaest, csak a haverra neccesen jön fel a börgatyesz !
Estleg tudjátok-e, hogy elég a térdvédő
válaszoltam!
Hi!
Régi M0-on van a Szigetszentmilósi/Csepel lehajtó van 1 Mc donalds
Ott a parkolóban,4 kor indulnánk tovább
Nekem is csak ismerkedés még most megyek harmadszorra,de a lassú csoport ideális nekem a gyorsak életveszélyesek
Megírtam a az iwiw-en
Nem terveztem, miért fontos?
Helló!
Nem jársz valamikor Debrecen környékén
Időpont, helyszín nekem tökéletes. MOM Parkból indulok majd, esetleg valaki nem csatlakozna már ott?
Borsó később jön meló miatt, de a reg.lapja nálam lesz. Azt mondta, hogy hatra kiér és megcsodálhatjuk a Tehenet.