Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, ma megint okosabb lettem!!!!
De sajnos motorozni nem tudtam, mert esett az eső!!!!!!
Remélem holnap már jobb idő lessz, és a többieknek is üzenem, hogy kitartás csak eljön majd az a várva várt jóidő!!!!
Ja, és mindenkinek balesetmentes motorozást!!!!!!
Sárvár mellett, pontosabban Ostffyasszonyfán
Lehet, hogy hülye kérdés, de hol van az a P. ring????
Sziasztok! Szombaton verseny lesz a Pannonia R.-en, rajthoz fognak állni CBR 125-ös motorok is, a komáromi Honda jóvoltából. Akit érdekel nézzen ki, úgy tűnik szép idő lesz.
Attól lehet találkozunk majd még 1szer!!!ha két motor megindul közelebb kerülnek egymáshoz és a távolság csökken szal semmi sincs kizárva
JA, na mindegy, mert én baranyai vagyok!!!!!
hát az az erre veszprém megyébe van!pontosabban tapolcán, de nekem jó mert bratyónak is ilyen mocija van, szal tok motorozni vele
Ne lopd el a motorosokat!!!!!
remélem valahol pápa közelében
Nincs senki akivel motorozhatnék
Nem rossz!!!!!!!
NSR,
merre van az az erre?????
Újabb Ajándék
Sziasztok!

Hát nagy örömömre én is csatlakozhatok hozzátok, mert szombaton vettünk nekem egy 125ös CBR-t! Csak még várnom kell rá 2hetet mire hazahozhatom, meg persze a jogsi, ami kb még 4 hét de annál nagyobb öröm lesz felülni rá elösször, és már alig várom hogy elindulhassak bejáratni de addig még hátra van a rutin meg a városi de az a legkevesebb
nah akkor mindenkinek jó motorozást, és ha kb 4-5 hét mulva vki erre jár és lát 1 piros-kék-ezüst 125ös CBR-t az én vok
Csá srácok! Én tegnap csuszkáltam egy kicsit így hát hagytam egy kis gumi nyomot !
Csak elne kopjon a hátsó!
Öszintén együttérzek azokkal akiknél esik vagy még mindig hideg van, netán árviz!!!!!
It Nyíregyházán 15 fok és sunshine!! Annyi motorost láttam ma... 2 CBR 125-öt is Bárcsak már nekem is meglenne
Nem tudom, hogy merre milyen idő van, de nálunk (orosházán) 2-3 cm!!! átmérőjű jég szakadt, tisztán, kis esővel a végén !!
Kösz!
Gyerek ma milyet mentünk!!!
Remélem mindenki kihasználta ezt a szép időt!!!!!!!
A zsernyákok is lehappoltak minket, de semmi komoly!!!!!
mooga ha erdekel tettem be kepeket... :)
Skacok találkoztam ma egy 600cm3 CBR-el Taksonyban és itt is lakik csávó !
Kírály nem vagyok egyedüli CBR-es!
Ha a 145 ezresre gondolsz akkor: 06 30 686 3155
Ha a 230 ezresre gondolsz akkor: 06205758627
SKACOK!Volt a használtautó.hu-n egy törött cbr125,nincs valakinek meg annak a skacnaka száma????mert már nincs a neten,de hátha valaki eltette aszámát
Most láttam bejövetkor és van egy-két rendőr!
Erzsébetiek vígyázat egy suzuki kereszbe fordult az uton!