Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bejövetkor egy piros lámpánál direkt rá huztam a hátsot és szépen csusztam elöre , bátyám röktön hátra figyelt, hogy mi van velem!
Szevasztok srácok!
Én ma bejötem a bátyámal a közvágora!
Szépek voltunk egy MZ és utána a CBR!
Srácok, indulás motorozni, itt a jóidő!!!
Köszi!!!
Nem, nemgyari, az egy mastex, majd teszek be kepeket ide... (meg a motorrol is...)
F4ther,
a tied a fekete CBR?????
A képen nem nagyon látszik a kipufogó, de nem gyári igaz?????
Jaja, funvolt de visszafele meg a jegeso is elkapott, 100 nal csak ugy kopogott a bukon...
Megyünk F4ther-rel egy kellemes tempót, erre egyszercsak belevezet a 11-es út a Dunába!!!
Fain volt nagyon Nem tudtam hogy ilyen gáz a helyzet
Az igen!!!!!!!!!!!!
A vizes uton rohat jó szorakozás lesatuzni( ma kb. 2 órát szorakoztunk vele)!!!!!!
Aztakuurva.....
Vazze, tényleg árvíz van
Nálunk lehet az iskola mocijaival is vizsgázni!!!!
Ja, a suli mocijai csak jóindulatból nevezhetök motornak, ha nem a sulié lennének már rég kivonták volna öket a forgalomból!!!!!
(de az télleg megérdemli a jogsit aki azokkal le tud vizsgázni)
itt csak saját (hozott) motorral lehet vizsgázni az autóssulinak nincs mocija
ez egy ilyen szar város
Láttam azt is Szép motor!
Vizsgáz akkor azal ha gondolod hiszen ugy tudom ,hogy saját motoral is lehet gyakorlati és forgalmi vizsgát tenni!
Ha jól tudom akkor a karburátorban és elektronikusan is van még benne fojtás.
ha lejjebb lapozol az adatlapomon ott a mito is
de, az is az enyém
szerencsére
Ezt nem értem az a piros CBR nem e tiéd?
gyakorlatom az van...
nyár óta csinálom ezt a szart csak nem volt mivel vizsgáznom mert 1 nappal a vizsga előtt beszart a mito
Ha síkerül a kocsi jogsi és lesz elég pénzem lehet, hogy meglepem magam egy Honda MTX-el!
Rock szerinted van a Blokkban folytás vagy csak a kipufogoban!
Föleg ha van gyakorlatod, akkor csak arra kell figyelni, hogy nehogy erontcs valamit!
Én tavaly összel tetem le a jogsit (A1) most nyáron ha sikerül a kis éretségi akkor a nyáron autóra , Jövő összel meg a korlátlant és becserélem a 125-ös egy 600RR-re!
Legalábis a 600RR van betervezve, de addig még változhat a döntésem , bár a CBR nagyon meg tetszet!
A pálya az könnyü nagyon, de azért hajrá!
Én jövő hét környékén kezdem el a tanfolyamot!!!!!!
Remélem ez a suli gyorsabb lessz, mint ahol az M-est leraktam!!!!????
De nyárra mindenképp végeznem kell!!!!!!