Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk is egész délelőtt esett
Délután kimentem a robogóval. nagyon nagy buli volt. kereszteződésbe gázra simán kitolta a hátulját annyira csúszott
eddig ilyet csak körforgalomban tudtam
ja, 11.én vizsgázok rutinból!!! már nem kell sok a jogsihoz
Na hella mindenki, most regisztraltam...
Kis info rolam: cbr125, 05-os fekete :)
Nálunk ma egész nap esik az eső, úgyhogy a CiBiR a garázsban pihen!!
Hi!!!!!!

Nem vok Nyíregyházi de nem lakok messze tőle annyira!!!!!!!!! Sárospatak felel lakok!!!!!!!!!
Ja nekem is ilyen motorom van és most tavasszal akarom egy kicsit tuningolni mert megmondom őszintén egy kicsit már beleuntam hogy kimegyek a főútra és nem sok mindenkit lehet velel beverni.
Javítsatok ki ha tévednék de szerintem Frenky-nek is CBR125-öse van .
Frenky! Te Nyíregyházi vagy? Valamikor összefuthatnánk. Kíváncsi vagyok, milyen is 1 2t-s moci. Netalán ideadhatnád 1 karikára :D
Amugy szerintem meg csinálhaták volna ugy, hogy van 125-ös és 250cm3 is!
Hi
mire érted azt hogy 2t-s? 2 ütemű?
Amúgy tényleg jó feeling nekem is van egy 2 éve de hála istennek már lejárt a garanciám és már nekikezdhetek a tuningolásnak !!!!!!!
Az a piros CBR meg szerintem csak átutazoban volt!
Amugy egy turában én is részt vennék valamikor!
Rockandyroll szerinted a Blokkban is van folytás vagy csak a kipufogoban?
Mult kor versenyeztem egy 660cm3-is Yamahaval!
Kb az első 8-10 méterig én vezetem a CBR-emel!
Ma meg egy robogos haveromal gyorsultunk ami tuningolva van azt simán lehagytam !
Az ennyémen kivül egy CBR125R-t láttam és azt is Harasztin piros színben!
Ja egyébként nem vagyok hülye, csak már lassan 2 éve robogózok és amikor váltasz az oan jó
Na akkor szóljatok, ha tudtok Nyíregyháza környékén 2t-s mocist aki rám meri bízni egy kör erejéig a szeme fényét. Csak, hogy érezzem mi az "igazi feeling"
Nemtudja még mi az igazi feeling, csak egy hülye istenít cbr125-öt :D 600rr már tetszett pályán :)

Euroring: : )))
vessző elcsúszott... :P

egyébként Te sem vagy normális!!! esős úton, gagyi felszerelésben, robogóval egykerekezni meg stoppie-zni ecsééém
Jobb ha tőlem, tudod hogy még mindig nem ültél 2T-n :)))))))))
Sziasztok!
Szerelmes lettem a kis CBR-be . Ideadta a haver most mentem vele 20 km-t. Azelőtt robogóztam, de ezzel nem okozott gondot a váltás sem. 100nál nagyon komoly feeling fogott el. -nem ültem még 2t-n, de ez nem szervízigényes, nem eszik 3lnél sokkal többet és IMÁDOM Jövőre csatlakozok a csapathoz
Hi!!!!!

És nem tudsz olcsóbban? 30 ezer egy kicsit sok egy kerékért láttam olyat hogy a csávónak elég vastag kereke volt és 8000 vette.
Szerintem, az nem olyan kis szám 160 db ha csak képen láttál mást! Az én robogómbol is csak 5-10 db futkozhat az országban, mégis láttam a sajátomon kivül élöbe! Ja az a repsolos dzseki eredeti? 44-ért? megérte! Én az itteni hondába 200 000-ért láttam repsolos kabót!!
Egy haverom 30ropiért vett rá NSR felnit egy bontoból.
Hi!!!!!!!!

Nem tud vki egy kicsit nagyobb kereket mint a gyári eladót vagy hogy mégis milyen árba vannak!!!!!
én az elöbb futottam össze a 10-es úton egy CBR125-ös szőke hölgyeménnyel.
Pest környéki típus-társaim!!! Mit szólnátok egy CBR125R talihoz péntek délután valahol? Aztán egy lightos Visegrád Dobogókő karika. Azért kérdem mert két haverral (szintén CBR125-ösök) megyünk gurulni egyet és arra gondoltam hogy ha már hárman vagyunk akkor miért ne lehetne picit növelni a létszámot.

Egyébként biztos hogy ennyit adtak el belőle tavaly , ez tény nem csak a hasamra ütöttem