Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is csak idén láttam egyet itt a környéken, meg tavaly egyet amikor megvetük az enyémet!!!
"Csak tavaly 160-an CBR125-öst értékesített itthon a Honda"
MENNYIT???

elég hihetetlennek tűnik mert én az enyémen kívül csak képen láttam
Nagyonj szép!
44 000, a Kaposvári Lehr Motor-nál (hondás)!!!
Ja, és én sem tudom mi rajta!!!!???
Mennyiért vetted ???
Jó, de mi az a Mecheln felirat?
Na, milyen az új szerzemény????
Hál" istennek, hogy kitiltották innen !!!
Kérd el a pénzt töle amig kiprobálja!!!!!
Hello
Hülye kérdés lesz, de ha még nem csináltam ilyet!
El akarom adni a robogómat és azt akarom kérdezni, hogyha valaki eljön megnézni és ki akarja próbálni akkor mi nekem a biztosíték, hogy vissza is jön kifizetni?
Ok, kössz.
Ezt ne itt kérdezd Tőle, mert innen ki van tíltva!
Mr2ütem:
Tényleg; hány éves korodban kezdted a versenyzést?
Szerintem sem lett rosz csak még szokatlan!
Én is benne lennék egy közös gurulásba!!!

Látom megújult a spmotor.hu, sztem nem lett rossz, bár ha ilyen jó idő van nem sokat érek rá nézegetni!!!!
Csak tavaly 160-an CBR125-öst értékesített itthon a Honda és Európában tavaly a CBR lett a legnépszerübb sportmotor az eladások alapján, szóval azért én nem aggódok a létszám miatt
Egyébként asszem ez a Maláj CBR150 klub egyik találkozója, de nem biztos mert már rég nem néztem a weboldalukat.
én is benne vagyok de szerintem összesen nincs ennyi 125ös motor az országban nemhogy cbr
hol készült a kép?
Én bár mikor benne vagyok!!!
Mi mikor csinálunk valami hasonlót? (ezek egyébként 150-esek)
Nekem is, de szerintem minden CBR125R-nek gyári vagy sportkipufftól függetlenül.
Még én sem vettem észre, hogy kidörzsölte volna,de majd megnézem, egyébként az enyém 12 000-nél szabályoz
Én eddig nem vettem észre!
:DDDDDD
A kuplunk csöve másnak is kidörzsöli a műszerfalat vagy ez csak az én drágám szokása?