Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Énis most toltam be a garázsba és az enyémben se sok benzin maradt
Szevasztok!
Hát mit ne mondjak imádom a CBR-et!
Reggel otta motoroztam ma és egy fél órája voltam csak halandó leszálni a mocirol!
Ugy, hogy a mult héti tankolásnak annyi!
Minek? Hogy a sok simson-os babettás paraszt beszóljon hogy az Ő segédmotorkerékpárjuk így meg úgy jobb. Kösz asszem most inkább kihagyom. De msn-en át tudok majd küldeni ezt azt ha csinálok.
Rock! Tehetnél fel vidit a szabályzásról
Gyári pufóval elvileg nem szabályoz ugye Legalábbis haveré nem Jövőre én is CBRT akarok venni 4t RULZ
igen, leszabályoz, burnout-nál k.rva jó hangja van (sportkipuffal)
Tényleg, elég szégyen, mert nem próbáltam még (mondjuk nem rég járattam be), de SZABÁLYOZ A CBR ???
Látom beindult a motorozás, mert nem irt senki már tegnap ota!!!!!
Szép ez a fekete szín csak éjszaka gáz, ha nem vesz észre az autós!!!
mooga! én tudom: format c:
Sziasztok!
Béna vagyok, 11hibapontom lett kreszvizsgán
Nem baj, legközelebb már tanulok is.
DIJJO! Van msn-em, ljani02@vipmail.hu, én tokaj környéki vagyok, nem tudom mond-e neked valamit a Timár helységnév.
Köszi fepi3!!!!
A POWER DIRECTOR 4-5-ről senki nem tud semmit?????
Vagy esetleg arról, hogyan lehet kitörölni a szgép kitörölt mappáinak maradékát, mintha nem is lett volna fönt?????
Jó progik: Ulead Video Studio 8.; Pinnacle Studio 9. Sajna letöltőhelyet nemtudok

de most nem akartam a cbr-t bántani.
És? Én motorozni akarok, és leszarom, hogy 4 literrel többet eszik ha hajtom,, mert nemérdekel... :) Inkább kifizetem azt a plusz 4 liter benyát és azért egy olyan élményt, adrenalin szintet kapok amilyet egy cbr125 sosem fog adni :D
Valaki nem tud nekem ajánlani egy jó videószerkesztöt.....esetleg egy jó letöltöhelyet!!!?????
Majd amikor egy mito beáll melléd a benzikuton!!!!!!!!!
Hidd el, akkor sem !!
Majd amikor beáll melléd egy mito piroslámpánál :D
Köszi, sikerült is az utóbbi 4 napban! Hála a csodás időjárásnak !! Imádom a CBR-t, soha nem fogom megbánni, hogy ezt vettem !!!
Szia.
Meg tudnál nekem adni a Vlado kipufogókról elérhetőséget?
Előre is köszönöm
Üdv. mindenkinek!!!!!!!!!
Nálunk istennek hála megint szép idő van!!!!!!
Minden motorosnak kivánok jó és biztonságos motorozást!!!!!!!
Üdv.
Én is Nyíregy mellett lakom, de sajnos egyelőre robogózok. 20 kmre lakok Nyíregytől.