Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ljani02. Én igen. Kisvárda. Van msned?
Mindenki a vasat gyűri? Innentől már nem lesz topik?
Van közöttetek valaki Nyíregyháza környékéről?
Nálunk 20 fok fölött van, úgyhogy mindenki elövette a mocikat!!!!!!!
Végre most már én is elöveszem a mocit!
Ok, köszi, majd délután felveszlek!!!
Itt az alföldön már mindenhol elolvadt a hó, naggyából szárazak az utak, mehet a borogatás !! Ma délután ALAP a gurulás !!!!
Háááát, azért még nem mindenhol olvadt el a hó
Felugrottam Dobogókőre és ez a látvány fogadott

rockandyroll66@hotmail.com

egyébként a CBR-CLUB.HU-n szoktuk megbeszélni a gurulásokat.
Rocky, neked van MSN-ed??? Ha van akkor légyszi add már meg az e-mailed!!! Már csak azért is, ha mondjuk a tavasszal és a nyáron lessz CBR-es összejövetel, közös gurulás akkor tudj szólni!!
Nekem a Tomiboy féle TomTech gombákból van egy pár a motoromon.
TomTech
Koszi Mar talaltam infot.

Eseteleg valakinek tapasztalata Bros 400as rol??

Kosz.
Szijjasztok Hondasok Szeretek infot Honda Bros-rol.
Eseteleg valakinek valami linkje
Elore is koszi.
Sziasztok!

A segítségeteket kérem. Szeretnék bukógombát venni a gépemre. Hol lehetne venni, rendelni?
Hali RockandyRoll remélem nem láttd még nédd a kipufogóját
Yaaaaaaaaa Niggaaaaaaaaaaa!!!!!!
de persze rendszám nélkül huligánkodós motornak,95öt megy,léghűtés,4gang,önindító+berugó,elől duplatárcsa,fordított teló,ülésalatti kipuff,16os kerekek,esetleg 50esként nyúzható:D:D:D:D:D:D
mert sajna rendszámozni nemlehet
Jaja, 125-ös 4t ezis, Ha kell tudunk hozatni :)
nesze nektek 125ös cbr:D ez is az,csak kicsit másképp:)
szevasz,nem lehetséges hogy harley felvonuláson melletted mentem eccer kéccer egy 250es cbr-es(2személlyel voltam,ott tiltottunk összevissza:D) mert akko tudom kivagy:)
az igaz hogy 2 ávos és kanyar meg minden, és lehet csapatni, csak vigyázni kell a kötsög autosokra.
nekem a M0 ás hid lett meg az uj szülinapom, meg a helyszine
Sziasztok!
Nem akar jönni a jó idő. 6 nap múlva kreszvizsga, ha sikeres, akkor már teljesen közel jutok a kis CBR-hez. Bár jó lenne egy nagyobb, de tanulni egyelőre ez is jó.
Tegnap este elég jó idő volt 6 körül. Gondoltam, átcsapatok a barátnőmhöz a kis simsonommal. az ötlet jó volt, csak mire 10 körül indultam volna haza, a motoron 1cm hó volt. Háát, szakadó hóba soknak tűnt az a 11km. Szóval beszívtam.
Létezik, hogy a kis cbr megy 140et? egy videón láttam.
Pöpppec a mocid Exeqter...
Én hamarosan egy ilyen motorral szeretnék szemezgetni... Igaz, az nem mostanában lesz, de mindenképp az NSR után egy 400as CBRt akarok, majd eccer.

Merre szoktatok csapatni, Balaton környékén?
Nosztorira gondolsz? MItogeri a felső balosban szokott 135-el csapni mitoval. :D
Felvettelek msn-re.