Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyan már, én egy szót sem tanultam, tényleg semmit, és még betegen is mentem be(írásbelire is, aztán meggyúgyultam , és szóbeli elött újra megbetegedtem ), és simám meglett a 4es átlag...
akkor pont ott voltam a gépnél és unatkoztam!
mindig ilyen gyors vagy?
én nem felejtek
jah a játszmánkat nem elfelejteni!
Ő ilyen, engem is bepróbált már, de sajna döntetlen lett számára, mert visszanyalt a fagyi!
El ne felejtsem...
Tegnap voltam a srácnál, akihez a mocit vittem. Azzal a szándékkal mentem oda, hogy elviszem a mocit, muterom is velem jött, mert le akarta baszni a figurát, mert neki jó ismerőse és sose votl ilyen link..
Lényeg, hogy fiugra így csípőből ilyen full szemrehányóan aszongya... :,, De hát már előre ki lett fizetve a a relé és hát Japóból van rendelve azért ennyi idő."
Hát mondom csoda, hogy nem azt mondja, hogy el ne merjétek vinni vagy ha igen, tessék kiperkálni!
Ráadásul direkt megkérdeztem. Ez mind a szerelő költsége... és mivel a hapsi korában rendelt még valamit az indexhez meg még egy relét, nem lepődnék meg, ha ki akarná fizettetni.

Viszont, ami jó: kiderült, hogy a Pardiéknál szeretettel várják a mocimat! Hál" istennek egy ismerősömnek ott van a raktára meg irodája, (egy elég nagy hondás srác) így hát sokat segít nekem és elintézte, hogy összedobják kb 7 rongyért cakumpakk... Bár mondjuk karácsony előtt ez így f@sza...
Szóval ezek történtek tegnap....
Majd szorítok!
Én 12 es leszek ugyan jövőre, de nulladik évvel kezdtem így én 13. osztályban fogok érettségizni, de általában elsőre a vizsgáim 80%ában tuti, h bukovári...
Mondjuk kreszből 3x húztak meg, papiron 4 van, mert legelőször nem vittem személyit
De jó lessz...
legalább érted a célzást
nem vagy finom...szóval megyek is
nah nem elég h az üzenőfalon kóstolgatsz,még itt is itt vagy?
én nem
én is
én is 15 vagyok
szerintem meg MARC... amúgy üdv
13?
hát sztem ln vok itt a legfiatalabb
á az könnyű , barátnőmet is elküldöm csinálja meg idén a matekot... jővőre kevesebb lesz...
Jogsitéma? Naja, attól függ milyen környéken motorozol. Itt a balcsi partján erősen ajánlott a jogsi megszerzése, mert az egy településre jutó random trafipaxok és ellenőrzések elég magasak.

Így én 17 évesen A1 -- 19évesen Korlátlan

jah és már leéretségiztem...vmikor
te legalább fox
tavaly felvételiztem szal messze van még az éretségi
én most fogok érettségizni!
Hiddel a többi méggyorsabban fog eltelni