Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ott nézegettem de nem találtam az enyémre valót Kérlek másolj be nekem egy linket köszi
Barátnőm szobájának egy része...
jó, csak kötözködtem, éppen útáltam az egész világot ahhoz képest egész finomat kötöttem bele az első emberbe
nézz körül a nagyvas.hu -n én annó onnan vettem kompletten az első fékhez és korrekt a cucc..
SZIASZTOK MOTOROSOK!TAVASSZAL VISZEM PÁLYÁRA A VASAT ÉS KÉNE EGY KIS INFÓ HOGY HOL TUDNÉK FÉM FÉKCSÖVET VENNI A MOCIRA. Ha valaki hasznos én pontos infóval el tudna látni azt nagyon értékelném.KÖSZÖNÖM! HY!
Szia mosön, és Mindenki!
Bocs a késedelmes válaszért, de elfoglalt voltam.
Kérdésedre válaszolva: 2 év garancia van rajta a forgalomba helyezéstől számítva.
A motorral különben nagyon jól megbarátkoztam - egyszerűen szuper (olyan, mint a Doxa óra) -, a fiam is épp most zümmög.
Üdv Mindenkinek: halász
Latin: Jöttem, Láttam, Győztem!
Szutyok? na kösz... Az ilyen tapasztalt, érett, (vén) nők biztos jobban tudják nálam... Mellesleg az én szobám teljesen bordó, vagy lehet hogy inkább piros?
Így van! Piros cbr...
Ha jobban belegondolok... egy barátnőmet is vittem arrafelé és aznap voltam határúton is, meg ( ugyan két megállóval arréb van, de) az ecseri úton is és akkor tényleg b.nőmet vittem...
Egész konkrétan nem a határútnál voltam, csak rosszul lett megfogalmazva, de ha az ember figyelmesen elolvassa: ,, A határ út előtt egy megállóval"
És mondtam is, hogy pöttyös utca, tehát IX. ker pöttyösutcai metró megálló és ez azt hiszem egy szerdai nap volt... :)
Melyik határútnál? mert sok van?
szerintem piros...
Kék cbr?
Nekem mondod ? Fél órát kacagtam a gép előtt...
Pici a világ...
na nézd csak...
Hallod... nem kicsit én voltam az...
Takarodj, ezt nem hiszem el... és tényleg! Ott álltam lenn a pötyinél a mocival, de nem csajt vittem, hanem egy srácot, csak hosszú volt neki a haja...
Micsuri ?
ezek a mai fiatalaok
én meg határútnál láttam egy cbr.es scajt, akit előtte a nemtomhol egymetrómegálloval előbb láttam, a ksi barátnőjét vitte sisak nélkül. széép.
Veni, vidi, vici!
Vagyok! Immár kóterből jelentkezek!
Vazz, simán lehet!
Lurdyba viszonylag gyakran járok, szóval lehet, de a közvágóhíd sem kizárt...
Ezt a rejtélyt is megfejtettük
Domec! majd ha fent leszel msn-en irj