Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

várjátok má meg hogy megjelenjen
a kisjahaha, az tényleg csak "olyanmintha"-motor..
és ha 2év mulva visszaolvas valaki?milyen nehéz lesz már eladni ha itt negatívkodsz
miért a 125 ös yamahára miért nem mondhatok semmit? nincs is senkinek, nem bántok vele senkit. itt most pályázásról beszéltetek tehát az rs-re szavad nem lehet a cbr 115 kiló az csili vili szar meg 130... Minek?
bence ne szólj bele én se híresztelem hogy szar az rs oksa?
a 130 kilójával?
ha majd eladásra kerül a sor akkor biztos


hát jah. Már a hírdetéseket is töröltem. Szóval jövőre leteszteljük majd hogy az R125 is ilyen simán lenyomja-e a CBR-t mint a TZR tette azt idén
csak valami nagyon kis mooped kell, tényleg gombokér, parkolóig elmenni fzr-ér, meg nagy hóba..
330ért van egy faxa CBR úgy otthagyta tüzérkét hogy csak na vagy már nem aktuális?ja már nem semmi TüZéRke csúnyán elverte...
nekem is kéne egy városi ütös vágos.. valami jófajta kis jawa babetta ha valaki tud naggyon olcsóér iylesmit szoljon!
Nem cserélem le a kisCBR-t. Utánaszámoltam és ha a 600RR-rel kellene jövőre melózni járnom akkor havi 50ezret kellene benzinre, gumire, olajra stb-re költenem, mivel odavissza 100 kilométerre lakom a munkahelyemtől. És akkor a hétvégi élvezkedést bele se számoltam. Ugyanez a költség a kisCBR esetében havi 15ezer forint. Szóval 10 hónap alatt megspórolok annyit a kisCBR-rel, mint amennyit kapnék érte. Pöcsfej lennék ha eladnám. Szóval inkább kicsit több hitelt veszek fel a 600RR-re és megtartom a kis kékséget magamnak és két CBR-em lesz .
Hogy állsz motor csere ügyében? Mikor cseréled a kis cbr-t?
Milyen lenne? Alpines!
Köszi szépen. Milyen a ruha? Minősége?
a Hondás Pardi-ban vettem. 150 volt akciósan és ebből még lealkudtam egy 20-ast.
Honnan vetted a rucidat? Most is vannak ilyen akciók?
Nem akarok beleszólni de, most ezt a ruhát 50-ért adják akciósan! (és új!) www.shox.hu
Na ez az az ár amennyiért nem fogja megvenni senki Én 129-ért vettem vacsiúj Alpines rucit és 30-ért szintén új AXO csizmát. Az 160ezer forint. Namost az a 40ezer különbség nem ér meg annyit hogy valaki egy telibeizzadt használt ruhát vegyen használt csizmával
Eladó Shox bőrruha és Onza csizma!
¤ S ű r g ő s ¤ ! A ruha Full protektoros és koptató van rajta!
Tel: 30/6802519 Ár: a kettő együtt 120,000Ft
E-mail: luczas.attila@kabelsat.hu
Mi az hogy mindig? Az elmult két évben nem is...
december, január, február... és ha nincs szerencsénk akkor március is ratyi még. Általában márciusban még hó is szokott néha lenni. Pl. a Budapesti motorkiállításon mindig le kell takarítani a hótól a streetfighter placcot.
mér 4?
Na már csak 4 hónap és nyomhatjuk megint a Kakucsringen
há vagy kiveszi az embőr a relét és kér egy oylat, azt csá.. nemm?