Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem látom be miért ne moshatnál 0fokban motort. Csak figyelj, hogy jó meleg legyen a víz.
Úgyhogy gyerünk, tessék lemosni!
Hali. Érdeklődnék, hogy egy CBR 125 ből, ha gyárilag le van folytva hogy csak 80at menjen azt meg lehet e oldani valahogy hogy többet is tudjon menni legalább 100-120at?
Már mint itt Bogláron?

Kössze a meghívást, ha nem is egész este, de valszeg meglátogatom a csipet csapatot.
"ez a szekrény olyan sima pácolatlan legolcsóbb fajtából származó szekrény volt, de kapott új gombokat meg festéket rá..."

Raktál bukógombát a szekrényre is?:)
ez a szekrény olyan sima pácolatlan legolcsóbb fajtából származó szekrény volt, de kapott új gombokat meg festéket rá...
ezzel fogalmam sincs mit akartam mondani, mind1...
Még az ágyat kellett volna kicserélni, mert nem is túl nagy meg nem is túl masszív
A saját szobámra meg egyenlőre nincs keret , ha lenne rá akkor is inkább valami motort vennék
Igazából nem feltűnő szobának készült...
Vazze, most nézve képen olyan mintha rószaszín lenne... pedig tudtommal nem az... de szar...
Grat hozzá, szép lett!
Nesze, itt az én szobám is, nehogymár csak én maradjak ki:
Dícséretre méltó
Hát, akkor sok sikert, széles utat meg miegymást néked is
Domec! grat a műanyag csavarhoz ja és szilveszterkor házibuli lesz a nyaralónkban szal meg vagy hívva hoz csajokat edig 8 an leszünk kanok és 24 csaj lesz
Íme a következő motoros generáció...
:) Idén kezdtem a mocizgatást, de már vagy 3 éve várok a dologra, időközben gyakorolgattam, de csak nagy mocikon... lásd: Honda CB1000, Suzuki gsxr1100... Szóval jah... ismerősöknek nem volt kisebb mocijuk, a váltó meg kuplung fogalmakat a gixxeren tanultam, a gáz kiismerését meg inkább a hondán... :)
Azért cbr, mert sok embertől kaptam tanácsnak, hogy mint kezdő moci kiváló. Ezen felül nagyon hondás vagyok Kb. ennyi
Fú! állat!
Nagyon hangulatos :)
Azt hiszem... talán van unokahugom szobájáról kép... Azt érdemes megnézni...
A baldahinról jutott eszembe...
Olyan a szobája, mint egy játékbolt, amibe aludni lehet
Elkényeztetett kis vakarcs, de azért fain kölyök.... Állandóan kérdezi, hogy mikor viszem mocizni, dehát 5 éves...
Hali! Én is kivittem ma egyet, 10-12 fok volt. Úgy néz ki, hogy holnap is és szombaton is jó időnk lesz, szóval kedvünkre motorozhatunk.
Hát elég sokat volt esőbe hazsnálni nem egyzser szar rávan kötve blokra a kosz meg a kipura égve szal magasnyomású aztán akkor lehet bezsélni a sprayről. Szal a motrblok homokfuvot éppen.
naja
Hát én ilyen tisztitó spray-al csutakoltam le ami még poliroz is!
Sorstárs!
Hát én még nem oylan 5-10 fokig még gyuro neki. De téli elrakás nálam nagyon nem lesz idén. Full retek meg minden de hát ez van nagy dlog nem fogok 0 fokba motorot mosni az tuti. CSak arréb tolom majd aztán alszik egy fedet helyen a jó idő eljöveteléig.
ez is egy megoldás!

Az érzés kölcsönös, én a pleximet kaptam le a cicán, hogy alaposan megtiszítsam, és megtaláltam az egyetlen műanyagcsavart a motoron, amit siekrült beletörnöm, hát bontanom kellett az egész fejidomot... harakiri volt, nem cbr felépítés
Én már jó ideje elraktam! Azotta már csak gondolatban és startlap játékokban motorozok!
Én mentem bementem edzésre meg haza 22 km. Egyzser ugy megcsusztam még hideg volt a motor ösze vissza dadogot aztán hirtelen elindult kanyarba aztán majdnem toltam egy oylam madmax kört hogy ejha de sikerült megfogni.
Én első izócserémnél egyszerüen megoldottam! Szét szedtem az egész fejidomot! De legalább megismerkedtem a mocival!
Az ízott meg ugy tudod kiszedni a tokbol h lenyomod majd elkezded asszem balra csavarni, de nem kell sokkat utána, meg engeded h magátol kiemelkedjen a tokbol!