Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is indexrelét kell cserélnem de én egyszerűen a helyi autóvillamosság-szerelőhöz viszem.
Ha értesz hozzá vagy motorszeerelő vagy akkor mindenféleképpen magadnak csináld.De nem hiszem hogy minden motoros ért a motorszereléshez,pláne egy lány.Ezért ajánlottam a Pardit.
Én meg azt tanácsolnám hogy ne vidd soha szervízbe, csináld meg otthon az a tuti, magadat biztos nem baszod át
Már szerencsére nincs ott, mostanában jobban van, de sose lesz jól...
Ahogy ma felkeltem ez a látvány fogadot! Utálom a telet!
Szia!
Köszi a tanácsot, azt hiszem megfogadom.
Mondjuk ami tényleg mázli, hogy kb 5 percnyire van gurulva a Pardi, ráadásul nem csak tőled hallottam pozitív visszajelzést. A Louisosok is igencsak dícsérték és ajánlották. Szóval azt hiszem ha lemegy a lázam és motorozás képes leszek, elhozom a mocit és viszem Pardiba
Most megnyugtattál...
Foggalmam sincs... Lökött a figura, mondjuk nem tré a fekete fékkar, mert van itthon ilyen ezüst festék spré...
Ráadásul a Pardi hondánál nagyon rendesek az ott dolgozok
Szia

1 jótanács:Csak és kizárolag márkaszervízbe vidd a motorod ha nem akarod hogy lehuzzanak.
Hali sport lábtartót meg bukó gombát hol tudok venni a cbr-re?
annyi millióm lenne ahány hetet vagy csak hónapot vártam a motorjaimra életem során.. jahjj..
fekete fékkar? de mér?
Hopp a szervízről jut eszembe. Sík ideg vagyok!
Az ember, akihez vittem a mocit, múlthéten felhívott, hogy kicserélte a fékkart, de sajnos fekete a fékkar. Ezen kívül semmit nem csinált!
A nyomorult indexrelé még mindíg nincs meg.... Állítólag már kettőt rendelt, de egyik sem jó bele. Szerintetek is full átb@szás az egész?!
Ami fix, hogy soha többet nem viszem oda a gépet... a közelben vannak a Pardi hondások, azt hiszem ezentúl oda viszem.... Vélemény?
Lényeg, hogy már nincs ott és (remélem) már jól van...
Az nemsok De azér jólehet ott versenyezni,ha lenne lóvém énis kipróbálnám
Üdv!
Csak a pályaidom, a nyitott kipuff és 14-es fogaskerék. Ennyi
most ígyvagyok a sportdobommal múlthéten leszedtem a szervíz miatt de még szervízre nem vittem
Hát figy amikor viszed vissza szervízbe cseréld vissza. ennyi!
és azok full gyáriak vagy van benne vmi cumó?
az itt a baj hogy sokan úgy képzelik el a téli motorozást hogy farmer, nyárikesztyű és fogösszeszorítás.. pedig megfelelő téli motorosöltözékben lófasz. még a bélés sincs benne a nacimban...
sajnos ő nem csak 1-2 hónapot , na mind1, rég volt...
Oké adj egy pár tuti térdet és megyek
1etértek. Én a két kezem odaadnám azért h motorozhassak, annyira hiányzik. Néhány gyaur meg itt rinyákol h hideg van... wáááá. adjatok 1 motort! tőlem aztán úgy teázgattok a meleg szobába amíg én motorozok :)))