Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Épeszű ember rólad csupa szépeket ír
elősször megnézem az ellenőrzőjét holnap meg szombaton övé a gép.szigorúságvan kérem
nade miez kérem... engedd ide
Igen csak apuka olyan gonosz hogy ritkán engedi ide netezni mert apuka motor zizi
észrevettétek hogy rólam nem csunyát írt? bár sztem amint ezeket elolvassa kijavítja magát
ja hogy ti már csak így vagytok aztán Győzit mértnem rendezted be vajdának, féltél hogy elveszi a pozíciód mi?
Ma lesz talma a Fábryba?Mongyamár meg valaki
mind1, úgyse fogja megcsinálni, van neki szegénynek elég dolga... művészkedés sok időt elvesz
basszus erről jut eszembe ma volt Talma fehérváron no ezt elfelejtettem
, hát engem nem érdekelt én fizettem...
hát szerencsére hogy csak 1 kell
Az anyukák, már csak ilyenek, T. Gábor Vesenyzőnek is ezt mondta anyukája a rajtrácson:"csak lassan fiam" :)
én sírva vígadok
Rólam amugy mi a véleményed?jellemezhetnél,legalább lenne minn röhögnöm
Hát nálunk kicsit máshogy van, szüleim külön emeleten laknak, és nem szólnak egymáshoz, ha mégis anyám ordibált fater meg inkább nem is figyel rá... de fatr motoros, és a jogsihoz meg csak egy szűlő aláírása kell
anyu nekem is ellenezte... apu engedte és hát apu szava többet ér bár anyu azóta is zaklat mind1....
Tudom hogy tudod, csak most fáradt vagyok... meg már nagyon várom a holnapi napot
ha minden igaz most lett 16 szóval jogsija lehetne, bár anyám ebbe tutira csúnyán beleszólna, de apámat nem zavarná az biztos, pénz az mondjuk nincs rá
tudom én
persze tudom én... mindent a hugikért... ismerem nekem is bátyám van... amugy hány éves a hugod?
most ezzel nem megsérteni akartalak vagy ilyesmi, nem vagyok én olyan
Hugomnak is jól megy
Csak most nincs motorom amit odaadnék neki , de dolgozom az ügyön, persez teljesen önzetlenül
ja bocsi
újabb csajszi a motoron?
Cibere ala repsol