Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtaláltam egy régebbi Motomix magazinban a telefonszámot mert ott megemlitik a cbr kupát egy mondatban, ha esetleg kell valakinek infó miatt az szóljon! Ja, és köszönöm szépen a segitségeteket!
Ha belegondolok, mindjárt 17 leszek... aztán már csak egy év a 18 és onnantól nekem satu
Ahhh, és mindjárt érettségi...
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem az elmúlt 2-3 évem baromira elrepült...
Mondjuk a nyár nem, sok volt a feszkó
Hopp, azt hittem, én vagyok itt a legifjabb...
Ne aggódj, nem sokkal vagyok idősebb, én júniusban töltöttem a 16 ot...
Lehet én is jobban jártam volna... Múltkor, mikor a Nagykőrösi útnál jártam, onnan nem messze van egy... gondoltam rá, hogy beviszem, de hát pont aznap ajánlotta nagybátyám azt a figurát, akinél most a moci van...
De azért magam ellen szóljon, hogy ha a TZR50hez viszonyítok, aminek az alapára 850E Ft, ami már tényleg vicc, akkor tényleg "megéri az a +150E Ft a 125-ös csodáért
ÉS te örülsz ennek az árnak?!
Ez iszonyat sok érte! 1,2 miskáért veszel egy GS 500-as suzukit. ÉS ha jól gondolkodok, akkor az új ninja 250 az jobban meg fogja érni az árát! ÉS az egy szép kis gépezet
(Szép a yzf is)
szia szerencse akkro ezekszerint te is így tudod mármint hogy milka ja gyönyörű drága..de legalább yamaha minőség
hát na erre akartam kitérni én is ha nincs jogsid és baleset b*szhatod, tényleg nem azzal megy szerencsére :D szóval jogsi és korhatárok kellenek de egy-két dolgon változtattni kéne a rendszerben
Hello Z3!
A új yamaha 1millió körül lesz. Teljesítménye kerek 15 ló, súlya pedig picit több mint a cbr-é. Menetteljesítménye se lesz sokkal több, de szép kis motor amúgy. (bár szerintem picit drága szvsz)
Én bencével értek 1et...Felesleges a jogsi,én nemis nagyon hordom.Gyakran szokás felénk ittasan is vezetni úgyhogy olymind1 hogy van e jogsi vagy nincs Igaz hogy a motor benzinre megy nem jogsira,de a zsaru jogsit kér nem benzint Feltéve ha megálsz neki...JA csak akkor van para ha balesetet csinálsz,és ha nincs jogsid hát baszhatod...Amúgy nekem van
én is 15 vagyok augusztus végén töltöttem és kb augusztus elejétől cbr-ezek
M-esem van.még 15 vok
Sztem a jogsi egy szarság nem azzal megy a moci itt egy élő példa
jam
Hát bence tényleg mondasz érdekes dolgokat bár nézőpont kérdése én is gondoltam rá hogy nem csinálom meg majd 1 év mulva a korlátlan jogsit de elvetettem az ötletet mert az csak 1 dolog hogy nem érnek utól a rendőrők de ha nem álsz meg az már büncselekménynek számít és asszem már börtönt is kaphatsz érte így akarják kiszűrni az ilyen motorosokat az egyik rendőr haverom mesélte.
bencce mért lenne hülyeség a jogsi ? igen is azért valami határok kellenek .... néha tudsz azért elég butaságokat mondani ... meg ezeket a tapasztalatokat imádom ki se jött a motor de már tudjátok milyen XD u.a. ez volt az új cbr125nél is
Én megcsinálom jövőre! Különben apám megöl és nem enged motorozni csak A1-en belül!
gondolam A1 van. azzal nem vezeheti a 125öst sem nem?
2 év után meg ugyis csinálhatja a korlátlant. mondjuk szerintem ez a jogsi dolog hüyeség. én nem tervezem legalábbis h megcsináljam akorlátlant.
te meg fogod rocky a cbr-hez?
Nekem is ilyen ruhám van és a 2006-os motor kiálitáson vettem akciósan annó 2éve asszem 90 ezerért! A koptatok érdekelnének! Azt adod külön és ha igen mennyirét és milyen állapoban vannak?
Z3-nál az életkor a probléma! Még nem szerezhet nagymotorra jogsit.
hagyjad má, lesz 8-900 legalább.. amikor FZR1000-est 130iksz lóval kapsz németből fél miskáér..
aham bár az árától függ
miért te oyat szeretnél a tzr után?
bizony amúgy azért szurták el a GPmotorjukat mert az YZFR125re koncentráltak .
hát az nem nagyon érdekel:)
tehát mostantól amig nem adnak ki semmit addig csak jót, mert a végén tönkremegy a yamaha...