Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fúúú, nem rossz cucc, abban a szobában (ha ez csak egy része) akár táncolni is lehetne, ahogy elnézem. Az én szobám baromi pindúrka, épp ezért nehéáz kihozni belőle valamit, de csak sikerült
de jó...
Jó cucc....
Jaja
mikor lesz már kép az NSR ről?
végét nézted már mennyi? mehetnénk 180 azni a 403masra
NSR , Aerox , Bicikli, és ER-5?
Nem kéne mellre szívni
Szerintem Te is tudod, hogy nem úgy értettem...
Ha most látnád a mi garázsunkat!
már nincs meg...
Meg leis lesz áttételezve
hárommal utánad vagyok rendszámban(UAS-503)
Énmeg ma meghajtottam az öreg cz-met is 350es cz kipuff van rajta,eléggé szépen szól csak szar a gyújtásom vagy mi és nempörög sokat...de van 175 ös blokk,csak aztmeg megkéne generálozni
de nekem van egy rakás tengerimalac, azok hangosabbak akármilyen motornál
nyertél
nekem van egy knigt rider motorom is...ugyan azt a blokkot rakták az oroszok a sputnyikba Kéne belőle csinálni valami y2k féleséget
nekem fűtés nincs kint a "sufniban" mert kemény csávó vagyok( ) , de a számítógépek puhányok
nekem meg a szobámban van egy rendes asztali, egy laptop, van a szekrényemben comodore64, régi szervergép alaktrészek, 286os, meg isteni tudja mi még
Fura volt nekem hogy mérnem megy aztánn inkább megjelöltem nehogy még1x összekeverjem
Tesem vagy semmi,de azért az én garázsomban ottvan a számíttógép is
az előtérben a földön a műanyag flakonok meg a műanyag cső egy vízbontó amivel durranógázt lehet előállítani egy motor számára, eredetileg a szobámban kisérletezgettem vele, amiko egy óráig csengett a fülem és a flaponról is csepegett a víz inkább kivittem
ez a fuel ,oil a tankon tetszik!
Ittmeg az én szobám