Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ccöö.. tessék csak motorozni. nem lányok vagyunk.
Én is tudnék mesélni, sajnos tavaly előtt az utolsó 1-2 hónapomat sulipad helyett kórházban töltöttem. Szóval azt hiszem én is ismerem picit.
A Heim Pált is és a János kórházat is....
Jah hát koszt elég szar meg kevés is-.-" Hmm ez a 125ös kupa nem hangzik rosszul
jaja, pályaidomos kölcsön CBR-rel. Az én adatlapomon is van kép róla. A piros motorok a CBR kupások.
hát nem a legjobb a kaja
Én feltettem egy kérdést augusztus környékén, hogy lenne e kedve többeknek HIVATALOS formában versenyezni, mert ha elegendő embernek lenne, akkor lehetne esetleg egy amatőr 125-ös kupát szervezni
. Ehez csatlakozni kellene egy már létező amatőr sportegyesülethez, liceszt kellene kiváltani, sportorvosival, stb.
Kb 20 induló kellene ahhoz, hogy a dologot el lehessen indítani.
igen alád, bazsy adatlapján van róla kép
kölcsön motorral? azt hogy? aládraknak 1 pálya cbr-t? van vkinek képe 1 ilyenről?
Télen nem szabd motorozni, én motoroztam eddig és úgy fájnak a térdeim... szóval nem szabad, személyesen nem ismerem a kórházi kosztot de barátnőmtől halottam már egy pár dolgot a kórházról, jó sokat
nincs weboldaluk. Telefonon lehet érdeklődni. 300ezer forintot leperkálsz (ha van szabad hely jövőre) és utána mehet a racingelés a felkészített kölcsön-motorokkal. Évi 7-8 futam van mindegyik magyar versenypályán. Saját motorral csak kivételes esetekben lehet menni.
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok! Komolyan érdekelne a CBR kupán való indulás, de sajnos nem tudok róla semmilyen információt... Szóval szeretnélek megkérni benneteket hogyha valaki tud valami oldalt vagy esetlek bővebb infót a kupáról az légyszi irjon nekem ide vagy oedig a mail cimemre: kishondas@totalcar.hu Előre is köszönöm segitségeteket!
Apropó, Nektek is jóccakát!
Ez jó cucc..
Na majd én leszek I. Fácán üldöző Cbierés Mercédesz
Igen ismerem, bár inkább étterembe mennék helyette. Viszont vannak szituációk, mikor sajnos nem teheti meg az ember és igainis kórházba kell esznie vagyéhenvesznie :D
hOPPPP AZÉRT AZ A RÍM KICSIT OTT VAN
Ismered a kórházi kosztot? Végül is, étterem helyett... oda kevesebben járnak enni, biztos mert olyan drága...
Tavasszal viszont szólj majd mikor veszed elő a ciberét, mert vigyázok az utakon, nehogy valami motoros huligán galibát okozzon... Jobb az elővigyázatosság
Egyébként se éri meg télen motorozni, kivéve terepen. De oda is rendesen fel kell öltözni. Bár, ha belegondolok, senkit nem láttam még ciberével a fák között mikor épp a fácánokat hajkurássza... De ami késik az nem múlik
További szép jó éccakát!
Na a kórházi kosztot ismerem. Namegy hát...a család unszolására, csak elteszem télire a kicsikét... Szóval azt hiszem, emiatt egyelőre nem kell aggódni. Majd tavasszal...
hát ebben van valami mongyuk nekem nemért sokmindent hogy volt rajta gary ami tökrement vagy csak eldugult aminek nemkelett volna mindent énfizettem és 2x anyiért csinálták meg mint amennyiért tudtam volna
jah csak 4hónapos a moci és sztem ha otthon elkezdem cserélgetni akkor nagy az esély rá h elveszti a garit
Nem nehéz felrakni a felnicsíkot az ennyémet én csináltam csak elötte tisztisd meg jol a felnit!
A sport légszűröt is egyszerű kicserélni a gyárira és én sem állitottam rajta, mégis jol megy a moci!
csáó szerintem kicserélheted magadnak is nyugodtan mert énse álítottam semmit se a szűrőhöz(meg sokan mások se) és semmi problema nemvolt emiatt a kis jószággal saját véleményem!
felnicsíkot nehéz felrakni? és ha veszek 1 sportlégszűrőt a honda szalonba belerakják nekem? énis bele tudnám rakni csak a behangolással lenne baj:S
VPG mellett, és suliba is odajárok
Azt is! Bár ez nem túl jó vicc... Szar dolog motorral befeküdni egy autó alá, főleg ilyenkor. Az a hülye ia pattogni fog, no meg hideg az út, felfázhatsz, vagy lehet hogy simán megfázol... ja, és nagyon szar a kórházi koszt... Szóval ez elkerülendő! De ezt úgyis mondták már neked gy páran szerintem.
Ezt megnéztem az adatlapodon,de melyik részén?
nyíregyháza
Ja meg érdeklődnék, hogy olyan esetleg lehet e csinálni kis cbr-el, hogy a lámpájára valami maszkot csinálni ami a fényt átengedi, de viszont kívülről meg nagyon keskenyek (morcosak) a lámpák mint a 2007es verzión?