Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infot, egyébként még csak tervezem hogy megveszem a gépet, már ugyan kinéztem, de még nicns egybe a ZS. HA tudtok esetleg vevőt van egy Körlámpás NSR-em 180ért műszakis jó állapotban. Meg még a biztosítót várom mert 2 hónapja balesetem volt és a saját nsr-em az öszetört. :( De nem az az eladó megnyugtatásképp, az enyémet még ki se jött lefényképezni a biztosító. De remélem még decemberben meg tudom venni a kis cöböröt.
felénk ez csak természetes:D

Meg sok balesetmentes kilómétereket?
Te, hol laksz?
Hanyadikba van a vége?
Ja azt elfelejtettem kérdezni hogy tud-e valaki olyan oldalt ahol sportlábtartót tudok venni a cbr-re mert ez a gyári 1 rakás szar baszot gyorsan leér és már szará van kopva
cső Mosön Egyenes úton meg van a 140 elég jo dombról lefelé egyszer mentem 148-at az a rekordom
Én a hímesben. Tavasszal biztos össze fogunk futni Csak akkor már nem az eroxxal
Te hol laksz? Én a Ságvári-kertvárosban ha gondolod talizhatunk.
És így mennyit megy? Csak a valóság érdekel, a nagyítás nem.
Hali Péter figy az én mocim is német országból lett hozva és 80at ment bevittem a hondához és a szívótorokban volt a folytás nem az elektronikában 4000ft ért megcsinálták ne hogy az elektronikályát basztasátok mert könyű elbaszni
A mocidat 50-esként használod?
A kis gépekhez képest.
Egyre több nyíregyi van az oldalon!
nemá Doky eladtad a cbr-t? pedig már elkezdtük szervezni 1 tavaszi rabócsi ring-es pályázást és hívni akartalak de egy ilyen gépnek kicsi lessz az a pálya:
mihez képest...
Gyerekek, vezettem a Doky új mociját.Király,nyomatékos.
Én a helyedbe vennék inkább folytatlant...Bár meglehet piszkálni eztis...
Hát buli az nagyon nem lesz most itt, pont a frissen felújított lakás miatt
Akkor durva bulikat tarthatsz otthon, ha még egy kómódra is bukógomba kell:)
Voltam eccer házavató bulin, ami kissé elfajult, ahogy mesélték,az emeletet kompeletten ujra kellett festeni:)Én akkor vettem lécet, amikor egy arc, egy csajnak be akarta mutatni, hogy kell egy vörösbort dugóhúzó nélkül kinyitni.Ütögette a falhoz a plack talpát, mondván, hogy akkor kijön a dugó. A dugó bentmaradt, a palack meg eltört, a vörösbor meg rá a frissen festett falra. Ekkor éreztem úgy, hogy ebben nekem nem kellene résztvennem:)
A gyári elektronika mintaként szolgálhat egy profi elektronika szerelőnek, akit egy rekesz sörért és némi pénzért megkérünk arra, hogy csinálja meg nekünk ennek az elektronikának a mását, leszabályzókör nélkül.
Igen? Nekem azt mondták német belpiacos és 80nál többet nem megy, de akkor ha ez így megoldható az jó. Eladósorban van a gép és lehet megveszem. Ezen akkor végülis nem kell kicserélni semmit, csak bele kell piszkálni?
Meglehet oldani , de elég érdekesen hangzik h csak 80-at menyen ha csak nem smk jogsival vezetik és amiatt lett lefolytva! Valoszinüleg elektronikájával van lebutitva egy rendes motorszerelöt megbizol vele mondjuk egy láda sörért akkor megcsinálja!
MAj motort fogok mosni 0 fokba bizonyára. Nekem töbe ázik esőbe a motrom mint ahányszor én lemostam.
hát motorom nincs...