Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cigány vajda, így helyes a kifejezés
ezt egy emo vajda mondja?
azért időben szólnak... na mind1 jobb később mint soha
mondom én hogy rosszkislány vagy
Ez igy igaz mi is azért vettük meg a ciberét most mert januártól csak az ujj injektoros ciberet lehet forgalombahelyezni.
Neked a pap meg a papné is ha jól emlékszem
vajon most ért haza hogy írt? vagy eddig hol volt? lenne pár tippem
na basszus most látom kivan töltve a neve mind1
tudom, olvastam, divatbemutatóra ment
És ílyen nagy buzi mint amilyennek a képen látszik?
( sztem nem szutyok no mind1 ) tudod kinek a pap.....
hu te a nevét is tudod? hmmm multkor akart menni kakucsra az rs topicban írta csak végül "Firenzébe" ment inkább bulizni v mi
az a baj a fórumon keresztül történő sértegetősdivel hogy igazából nem valami hatásos. Ez a Gábor fiú elvileg már látott minket Kakucson motorozni, tehát fáradság nélkül odajöhetet volna hozzánk és szemtől szembe közölhette volna a rólunk kialakult véleményét velünk de valamiért nem tette. pedig az sokkal hatásosabb lett volna.
Így igaz,MZ-t 20 év után helyeztük forgalomba,addig azt se tudták ,hogy létezik.
Vámosok köhögtek vmi adó felől,aztán nem kellett fizetni semmit joghézag-kiskapu
exc 125 vs cbr 125? valaki egy sprintet?
hy all:D
Ezzel a rendelettel kb meg is szüntetnék a sok behozott szutyok olasz motornak a forgalombahelyezését.... pl rs125, de még lehet az új rs125-sem teljesíti az euro3-mat
aha no mind1 hnap utánajárok a dolgoknak de legalább lesz okom előszedni a mocit
Szerintem ez nem a műszakivizsgáról szól, hanem magáról a forgalombahelyezésről. Attól hogy mondjuk lejár a forgalmija egy gépjárműnek, attól még le lehet újra vizsgáztatni késöbb, de ha a forgalombahelyezésről van szó (tehát első alkalommal kap forgalmit a jármű) akkor már más a szitu. De szerencsére Magyarországon élünk. Itt mindent lehet, még azt is amit nem.
Hello

Ki ez az Italymot? Nevetséges hogy mekkora egy bunkó paraszt! Az ilyen embereket még kinevetni sem tudom annyira szánalmasak, inkább elszomorít hogy ilyen emberek is vannak
akkor az enyém mértnem kaphatna jövőre hát ezt frankón nem értem jó mind1 nemkell hülyének nézni
Már mér ne kaphatna, 30 éve lejárt mőszakis moccokat húznak elő sufnikból a veteránosok, oszt azoknak is lesz műszakija.
Hú millen picollogus van eme fórumon személyiség elemzés,lélektanika
jó azt tudom elis visszük... de nemis azért most akinek leár a műszakija nemtom pár év múlva akkor ez miatt nemis kaphatja meg rá újra vagy mi? ez nekem kicsit kínai no mind1 holnap bemegyek a hondába...