Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem olyan drága az, de megéri a gyári olajat beletenni. Elvileg minden márkakereskedésben kéne lennie. Ha nincs, tegyél Motult, az én Hondáim nagyon szerették. A váltó+kuplung sokkal finomabb lett.
Igen, ezért kérdezem, mert most kell majd 8000-es szervízre vinnem és elötte be akarok szerezni minden hozzávalót(okosban), mert ha a szakszervízben veszem az olajat meg a légszűrőt akkor a gatyám is rámegy.
És mi fogott annyira meg? :) Most komolyan.
Igen, 1L kell bele, + a szűrőt erőltesd, hogy cseréljék, mert nem mindenütt akarják minden szervízperiódusban.
Álljatok le nagyon gyorsan! Nem kezdjük előlről ezt a szarságot!!!

Más: Ugye jól emlékszem (mert nem találom a papírt amire föl van írva) hogy 1 liter motorolaj kell a CBR-be az olajcserénél?
ha tényleg végig olvastad volna rendesen akkor rájöttél volna hogy egy mr2ütem nevezetü ember kezdte szétcseszni nem cala
Ok, nem akartam kötekedni. Csak szerintem tényleg az lenne a normális, ha ez a fórum leginkább a kis cbr-ről szólna. Szóval elnézést.
Mivel a kedélyek lenyugodtak, javaslom ne kezdj kötekedni. Alám az első motoromat sem apuci vágta, és abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy eltartom magam már régóta. A CBR-t egy szóval sem fikáztam, tanulj meg olvasni.
Tegnap a garázsban nézegettem és simogattam a CBR-emet és rájöttem hogy full bele vagyok zúgva Imádom ezt a motort.
videó 1 - CBR
videó 2 - CBR és NSR
két rövid kis videó
Sziasztok!
Elég régen olvasom már a fórumot, mert idén tavasszal egy ilyen motor vásárlását tervezem és érdekel a cbr tulajok véleménye. De ami mostanában volt, az szerintem borzasztó. pont azok hőbörögnek, akik nem is idevalók. Aki csak fikázni akarja a másikat, az nyisson erre a célra egy uj topicot. Lehet hogy nem a 125ös cbr a világelső a motorok között, de szerintem tanulni tökéletes, hamarabb hullik el, aki egyből ráül egy 600asra és ész nélkül húzza neki a gázt. Voltam már szemtanú ilyen balesetnél, elég szép látvány. A másik: lehet hogy nem mindenkinek van pénze 2-3 milliós motorra. És olvastam itt valamelyik okos fórumozó hozzászólását, miszerint apuci alá vág valaki alá egy icuri picuri mocikát. Szerintem több az olyan elkényeztetett hülyegyerek, aki annyira béna, hogy még 33 évesen is apuci teszi alá a 600as motort. Lehet hogy én a 125ös cbr-emet sokkal jobban meg fogom tudni becsülni, mint te azt, amit ha megunsz, kicserélnek alattad. Egyszerre asszem ennyi.
Ja, elégé látszik, hogy avval készült!!!!!
Duplapufó? Mire jó a photoshop
Az összes kép kap tőlem egy nagy 5-töst!!!!!!!!!!
De a legjobbak a sportkipufogosak, ja és persze a repsol!!!!!!!!!
Duplakipuff hahahahahaha
Remélem nem gondd hogy töltöttem még fel képeket Amúgy Rocky szép a pályidomos cibi.
Csak hogy én se maradjak ki a jóból
Sziasztok.

Látom kezd "meggyúgyulni" a topic.Gondoltam feltöltök egy kis "csemegét". Remélem még nem láttátok ezeket:
Köszi de én ugy vagyok a motorokkal hogy van olyan ami nem tetszik de azt sem szidom le vagy ilyesmi hanem max véleményt mondok róla!!És a CBR-röl az a véleményem hgy nagyon jóóóóó gép
Ma láttam cbr-t egy rs és egy nsr(?) meg még valami kisértében
Rohadt sok motor volt ma az utakon ebben a kánikulában . Tulajdonképen énis szívesen mentem volna egy karikát de a balesetem miatt babonából többet nem motorozok március 15-én. De holnap már nem lesz március 15. !!!
Végre egy normális ember, aki nem csak szidni tudja a CBR-t!!!!!!!!
Én nemtudom hogy honnan van de nekem is nagyon tetszik!! Ha ilyen mocim lenne tuti beszereznék egyet
Ezt a képet is innen szedtem valamelyik fórumból:

Hát Ő nagyon szép!!!