Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha már az arcokharcánál tartunk.... Én is tudok fejeket vágni ( De rég voltam szőke istenem.... )

Ez nagyon beteg....
Esküszöm cuki....
de goniiiii....
amúgy ah segitesz átépiteni iylenre a CBmet ne mverlek meg
most nem gyúrmázásnak hanem dagasztásnak hivjuk
a vbnőm műve...
ezek a nők hogy megváltoztatják az embert....
De sukár vagy Doky... Kezdek tőled félni (node nem a gyúrmázás miatt)
nekem teljesen mind1 csak ha baj van akkor msnen mond ne itt ..... meg az az iwiwes levélt nem tom hova tenni már bocs ...
nálatok van hó? .
hora ne menjek ki?
csombek tántorogjál fel msnre ha bajod van, ne itt offoljunk THX
Hammár mindenki képet rak be akkor ittvok 5 évesen másnaposan
ez inkább árpis mint sittes
fu bazzeg ne eroltesd ezeket a kepeket
itt meg az én bulis fejem hajnali 3-4 felé egyik rokonom villájának udvarán majd keresek sites fejű képet is
elől a gyári gumi ami egy kínai szar de ha bemelegszik isten nincs ami a seggét az aszfalton tartja tehát nagyon nagyon tapad Hátul nem tom pontosan csak annyit hogy egy Dunlop versenysport gumi.
Köszi a dícséretet
. .
szép is lenne ha így lenne.
mondjuk idegesség levezetőnek az a legjobb buli, amikor mész egy szűk járdán, ahol sokan szeretnek szembe jönni (a te oldaladon). Akkor felveszed azt a fejet, amit Adam kolléga kurvajól illusztrált :)), kihúzod magad és goooo :) Imádom ahogy mennek szét jobbra balra az emberek. Aki meg nem az így járt :)))
ránéz valakire csúnyán a discoba azt a következő pillanatban mindenki a falnál áll hátra tett kézzel
húúú és ez az alapfej? komoly
azta kurva de komoly bocs bazz ha nem ismernélek félnék tőled még jó hogy az ország másik végén laksz
ja és ez nálam az alap fej, nem randánnézés mint nálad :D
üdv a sittes fejűek klubjában :D