Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megkérdezhetem teamugy mértvagy z3 ? bmw z3 ?
sztem a jelenlévők közül nincs de sztem ez elég egyértelmű...
Van itt autószerelőnek tanuló köztetek?
Há" mondom én
nem,Z3 pontosan erre gondolt
mivel támasztod alá azt hogy nagyobb köbcentiben a 2t már nem jobb mint a 4t.mármint nem erősebb
Ősztem Z3 vmi oylasmire gondolt h a 4T folymaatosan nővekszik a 2T meg talán hirtelen ugrik fel... Vagy hülyeség?
Mire? (nehogy hamar megöregedj)
Jó azt lehet de olyant nem akarok csinálni:D
full nyogodt vagyok csak rohadt kiváncsi
Csapkodod már az asztalt?
de de az eredti kérdésemre válaszolj ne a sajátjaidra
A nyomatékgörbe nem olyan, hogy emelkedik, van egy maximális pont (nyomatékcsúcs) és utána csökken?
Hali srások mit tudtok a malossi henger és dugattyú 166ccm-es tuning kitről? megyivel növeli a teljesítményt van e káros hatása a motorra van e valakinek ilyen és mennyibe kerül?
Nem neked írtam, Mercike
De neked sem lehet nagy öröm ennyit bajlódni a várva várt motoroddal.
de lehet sielni meg boardozni
Legalább lesz időd rendbe rakni;) Másra nem jó a tél
egyenletesen növekvő a lényeget érted nem?
Így karácsonytáján... legjobb... már így is picit meglett csapolva a készlet, ha elolvasod az előző hozzászólásom...
Esküszöm, ez a motor ... no comment. A fene gondolta, hogy ennyi nyűgöm lesz vele már a második héten... sőt.. első hét úgy indult, hogy akksi csere... az is 6 rongy, most a szervíz lesz egy 10es, mivel hiányzik belőle az indexrelé és hát... az idióta szervízes németországból hozatják, nem lenne áme gyszerűbb a nagyvasról rendelni 3 ért, neeeeem... na mindegy... akkor most ugye tél, akkor kell ponyva... meg ahh, szóval ja... :)
Mutass nekem egy egyenletes nyomatékgörbét?
Én még olyat nem láttam......
Ámen.... :))))))))
aham.szar ügy lenne 100lityó benyát cipelni.megbízhatóság egyértelmű.az egyenletes nyomatékgörbe...
nem nyert?
akkor szabad a gazda
A pénztárcádra biztos káros.....