Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak olyan csajok akik jól néznek ki és szeretik a fényképezőt(mint a te csajod is)
Vannak akik kibaszott rondák és szeretik a fényképezőt(Sajnos van iylen )
És vannak akik szintén jól néznek ki és utálják ha fényképeznek(pl.én csajom )

Sztem az eslő verzió a legtutibb

Jut eszembe te indultál cbr kupán nem?Csakmert valaki kérdezte hogy mit kell oda áttalakítani a motron,meghogy kell oda bekerülni.Hogyisvanez?
mi van minden ki utálja a kamionosokat ?
egyébként fura de nem, mert pl. azt meg utálja ha a kamionosok meg az autósok rádudálnak
Akkor lehet h valami féle model hajlam rejtözik benne!
Ezt a barátnöm is átvehetné!
azt hittem ezeket te találod ki, és nem ő:)
nemtom, Ő az a fajta lány aki ettől felizgul és szereti az ilyen mókákat én meg nem akarom elrontani a kedvét ha neki ez örömöt okoz
Ezt a titkot jólenne ha megosztaná velünk
Ja mosogatni, megágyazni .....
Nyugi csak hülyülök!
M0-ás körgyörün nekem megy 140-et amikor a szervízbe visszem és hozzom haza! Lehet h csak a szervíz miatt megy ennyit, mert ott akkar lenni minél hamarabb?
Te h a fenébe tudtad ilyenekre rá venni a barátnödet?
Én is kértem már h fürdöruhában had fényképezem már le és még ugy sem hagyta!
Mikor jöszle ma itthon vagyok?
Ha van még ilyesmi képed a csajról akkor tedd fel
megvettem a CB t ! juhéééééééééééééééé
már csak haza kell vele érni épségben!
Igen, el is vagyok keseredve, hogy az enyém nem megy úgy...
Mondjuk én is furcsálom a 140 körüli végsebességeket (nagy lejtőn mehet annyit), mert a haverom cbf 250-e megy 140 körül, ami ugye 21 lóerős.
Vérge egy reális végsebesség adat!
Néha csak úgy repkednek itt a 135-140-ek sík úton:)
Gondolom egy sportdob azért sokat számítana.
Lassan aktuális lesz a légszűrőm cseréje. Szerintetek érdemes sportot venni?
Nekem 115-120 a vége egyenes úton. Lejtőn eddig 130 volt a maximum (behasalva).
Jah, 180cm és 70kg vagyok.
Én sem
Amúgy meg mindig ez van ebből a "mennyit megy" kérdésből, az enyém ennyit a másé annyit, és ezért is írtam az előbb, hogy 110-140 között
nekem normál körülmények között leejtő és hátszél nélkül utassal is meg van a 125, szóval tényleg nem értem hogy nem bírsz 115-nél többet kihozni a motorból.
normál körülménynél 130 az enyémnek a vége
Normál körülménytkell nézni, lejtő hátszélben a Riga is jólmegy egy50kg-mos vezetővel.
Hát figyelj... ha jó ajánlatot kapok érte vihetik a csajt is, bár Őt se csak túrázásra használtam (babi nem ám, csak viccelek )
szerinted a 96kgmom-al hanyadikba tudna legtöbbet?
Ez elég sokmindentől függ! időjárás, pilóta súlya, van-e sportdob vagy nincs, ráhasalsz-e vagy nem.... szóval olyan 110-140 között