Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És én mikor láthatom?
ahogy meglesz a rendszám de ha addig nem birsz várni hivj és megmutizom nálunk
grat a mocihoz ! sztem jobbanjártál vele mint egy CBR rel!
ha itt a tavasz lövünk egyet
ezt a lácot nem kéne már lecserélni?
Ezexerint aki ezt állítja az mind hülye ?akkor az m-force nál is nyilván hülyék vannak megmég sok 2t szerelő hülye...Bocsi igazadvan sok szerelő hülye csak tevagy az OK0S...
Ez így nem teljesen igaz.
Mert, ha igen, akkor a
250-es 2hengeres 2t-nek kb. ugyanolyan erősnek kéne lennie, mint a 250-es 4hengeres 4t-nek.
Pedig 62Le - 45Le átlagos arányban a 2t nyer.

1hengeres motoroknál persze már más, ott tényleg van valami igazság a dologban, de a fentiekből kiindulva nem lehet azt mondani, hogy, ha mindkét motor 1hengeres, akkor Csak ez dönt.
nagyon szép neved van
Ja értem!
Tudja kutya.... ami fix, h 20.000 es szervízre is vinni kéne
Hát ma ez is megtörtént: hóesésben értem haza a mocival
Pontositok Tomiboy néven fut! Itt van miket csinál: http://www.tom-tech.hu/ és az elérhetösége!
Váá bazz pár kereket már én is cseréltem ahhoz képest h nem az én dolgom lennexd
Rockyt kérdezd! Neki van egy ismeröse akinek malossi henger van a mociján!
Sziasztok!
lődd már le magad
Hali srások mit tudtok a malossi henger és dugattyú 166ccm-es tuning kitről? megyivel növeli a teljesítményt van e káros hatása a motorra van e valakinek ilyen és mennyibe kerül?
hát szerintem ne bukócsővet vegyél rá, mert az hozzá van fogatva a blokkhoz ami nem szerncsés eséskor! Inkább a gombát ajánlanám! Hol laksz Pesti részen vagy Budain? Pilisszentkereszten van egy srác (Tommtech néven fut itt az oldalon) aki frankó bukógómbát csinál egész olcsón és megbizható!
Gondoltam már rá, meg a nagyvason láttam 125ös cbr re bukócsövet is. :)
Kitartás! Mit csinált vele az elöző tulaja h ennyi baj van a mocival?
Jól van na...
Rockyt kérdezd! Neki van ismeröse aki hengert cserélt!
Nem sokkat láttok sajnos belöle, de létezik olyan h müanyag hegesztő aki megtudná csinálni szépen, csak a törés vonal látszana, de azt a részt le is lehet fujatni, szóval van lehetöség a javításra! Egy pár bukógombát mindenkép ajánlok a motora!
Nehogymábocsánatotkérjasemmiért!
Jaaaa...
Szorrrriii
Hát nem éppen...
Mégegyszer bocs
Hát körülbelül....