Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát jólvan.. tudod az ilyen robogósakat(bocs aki az) , de sokszor úgy fejberúgnám őket.. azthiszik hogy ők a királyok, mert ők nagyon tudnak motorozni, meg 130-140 egy fulltuning sr-el.. De váltani nemtudnak, meg ilyenek.. és a robogót azért tartom(elnézést) szarra való a motorra, mertcsak húzod neki, és mint a villanyvarrógép, víííííííí.. Most ebben kéremszépen mi, a, jóóó? Na mindedj, amúgy tényleg csak arra kéne nekem motor, hogy városba motorozgatni, meg elmenni messzebb túrákra néha.. De az a lényeg nálam, hogy megbízható legyen a gép! Mert van egy Simsonom, és jóltudom miaz hogy 2napot mész, 1hetet szerelsz. Szal ezért is akarok CBR-t!
ne hidd el én sokat motoroztam velük láttam őket tankolni
Amire neked kell,allra elég a cbr de a tiningrobogók is lefognak hagyni városba.Bár a cbr sztem élvezetesebb
Ilyenkor egy kis csövön folyik a benya a füldre?
Nekem a GSR nem evett még 7-nél többet.... (az is a Hring volt)
szia
ha jól látom a mocidon fekete sas partys matricák villognak:p (már pedig jól látom) te voltál lennt vele?:P
dingo rse szal mitoja
hát dingo rse bőven benyeli a 7et...attila af1 125öséről meg ne is beszéljünk (10-11).cbr?2-3liter a kakucsringen és a hangja .
Szevasztok! Lenne 1-2kérdésem számotokra!:) Most akarom letenni az A1-es jogsit, és nézegettem motorokat.. Aprilia Rs125, Cagiva Mito 125, és persze a Kis CBR125. Úgyvagyok vele hogy nemtudok választani! Na szal! 2ütemű apriliák: Állítólag mennek 160at is, és erőssek mint a bika! De sokat esznek: 5-6liter. cagiva mito úgyszíntén. Honda Cbr125: Hallottam róla jót-is, rosszat is.. Pl.: Elég gyenge, és 100felett nemnagyon megy, de viszont nem eszik többet 4liternél.. Meg nagyon jó mély hangja van, mert 4ütemű.. Meg aztis hallottam róla, hogy sose romlik el, nagyon jól összevan rakva a motorja! De egy kicsit gyengéllem! Írjatok róla plase, cbr tulajok! Mégis most milyen ez a motor? Énnekem egy sima városi motor kellen, ami alkalmanként túrázásra ellehetne menni, és nemhagyna cserbe! Erre megfelel a CBR125? Írjátok le róla a véleményetek please! Köszi szépen a segítséget..
Megtörtént!
LAci 40ért van eladó ETZ ha érdekel hívj
Ha tudsz mutas egy képet h mennyire van(nak) össze törve és segítek!
Index burát meglehet ragasztani ugy h szinte nem is látszik! Nekkem is ragasztva van kettő!
Szívesen! Az indexek és a fejidom sem egy nagy was is das, de ha kell segítség szoljál nyugodtan!
Hóláncot rá
Sziasztok! Ha már a hórol van szó akkor én is hozzászólok!
Délelőtt elindultam mamámékhoz (10km-re lakik) minden ok volt sütött a nap meg hideg volt egy kicst örültem hogy tudok még motorozni a tél előtt
Erre látom jön egy nagy felhő. Gondolom majd esőbe kell hazamennem hát jólvan.
Oszt a faszt!Úgy elkezdett szakafni a hó mindt a rohadás!
Nah mindegy elindultam haza 40-es átlagsebességel nem látok semmit mert szar a bukóm és párásodik a plexi meg ugye telement hóval és 15mp-ként törölgetnem kellet
A legjobb hogy az utcánk sarkához érve mehettem vagy 20 al fékeznék de csúszik tobább
Lerakom a lábaimat ás nagynehezem meg tudtam álni úgy 5cm-re az ároktól.huh
Hazaérek puszi a motornak hogy hazahozott és usgyi be!
Fúúú, köszi :)
Csak mert vennem kell bele új fékkart, mivel az előző tulaj letörte... meg új indexeket, mivel egy indexbúra is kaputt... és így nem szép, utána jön majd a fejidom csere...
Dettó... csak nálam ott indul, hogy utálok fázni
1 óra otta szakad a hó nálunk! Utálom az öszt és a telet!
A fékkart? Mi seb egyszerű: kiszeded a csavart és kihuzod a helyéröl a fékkart és helyete becsusztatod a helyére a mássikat majd az imént onnan kivet csavaral rögzited!
Mivel szakad a hó, most biztos nem...
Meg mondjuk szervízbe van a gép... Szóval ezért sem.
De a tél, nem akadály, ha nincs hó, meg jég, meg effélék. Eddig tök simán lehetet menni mindenhová, a hideg nem akadály...
Köszi szépen!
Nekkem csak ennyire kopott meg a lábtartom, váltókarom és a fékpedálom!
Köszi mégegyszer és jó éjt!
hasznaltauton nézelődtem volt egy gyönyörű 420ért fekete 2001es áhh elis vitték egy hét se kellett neki 10,000km volt benne na mind aztán sok baleset mentes kmet én elteszem magam mára
Nagyon kevés nsr van már. Pár év és ritka lesz szerintem...