Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem el is lettél fogadva...
Örülök ám neki!
Én is megjelöltelek!
Nono... azért ésszel...
uncsi. kéen venni egy minikamerát, és csinálni téli videót a nagy faluban! az lenne csak az állat, jó hideg aszfalton keresztbe mindenhol!
Király Azonnal nézem... :)
Biztos marha izgi...
ugyan.
ez még semmi, látnád élőben
áá baz de megijedtem
pedig egy ugyanolyan 2méter magas rosszarcó fazon volt mint Te, ugyanolyan fekete kommandós-szerelésben, mint amilyeneket néha Te is viselsz, feka sísapkával a fején alteregó
engeem? mostanság nem sokat mozgok bkv-val ,szal nehezen.. így nézek ki, ha ezt láttak akkor talán lehettem én is, de ha nem akkor tévedtél..
én viszont láttalak tegnap a metrón úgy 5 óra magasságában a Lehel térnél
téged se sűrün látni mostanság..
hihiiii... na mim lett?
Tüzérkének is van iwiwje 900ismerőse van kb meg olyan 200akit még nem igazoltam vissza áh majd télen motorozás helyett
még régen csináltam egyet iwiwen
már be is jelöltelek
Én meg 5:45 ott vagyok ébren! Csak most van infó órám!
Üdv! Lassan felébred mindenki... Mondjuk én spec. fél 7-kor keltem, azóta munka van...
További szép napot!
Hello MINDENKI!
management... most keltem fel 10 perce
én spec strat.menagement prezentációt gyártok :D
Na jó napot motorosok!
Alszik mindenki ?
Jóccakát!
Még haza se hozhattam a gépet
Sík ideg voltam, felhívtam a krapekot, akihez vittem.
Ugye az indexek miatt vittem, kioperálta belőle az előző tulaj az indexrelét, a srác, aki bütyizi a gépet, rendelt németországból relét, de sz*rt hoztak. Szóval most rendlet egy másikat.
Tehát én még spec nem foglalkoztam a fékkar dologgal, mivel közel egy hete nem láttam a kicsikémet. Mire hazahozom, tehetm is el télire, mert baromi havakat meg fagyokat hallok... ha az egész tél ilyen lesz, kénytelen leszek betolni az udvari ,,raktárba" (ami megjegyzem kb üresen áll, tehát moci tárolásra kiváló) ponyva, kis simike, egy puszi atankra és téliálom....
Ismét köszönöm az üdvözlést...
Ez kábé olyan volt, mint mikor ballagásomra a hapsimtól mercis fülbevalót kaptam....