Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naén elteszem magam holnapra mert van egy olyan érzésem hogy holnap pnauservis be fogok dolgozni és sztem mindenki mostakar majd téligumit Csááá all
szándék a fontos
Én márcska iylen rendes vok De ne bizz benne ahogy magamat ismerem ilyened soha se lesz
köszi,rendes tőled
De majd ha sok időm lesz, meg tudos meg mi a f*sz elszek kitalálom neked a 8sebességes tzr-t:D
Én 9évet jártam suliba,de majdnem 10 lett belőle
jaaaaj
most hogy mondod nekem is van 8ujjam meg gimi elött 8évet jártam suliba ez nem lehet véltlen
Legjobb Azé nem hiába Seven Speed
Énmeg 8adikán születtem és alapsuliba a névsorba 8as voltam.Ja és van 8 ujjam a kezemen
barátnőmnek is meg anyumnak is
ez még nekem is világos
sztem szép szám 28.án születtem,8óra tájban,8évesen kaptam az első digitális casio órámat,és az egyetlen focicsapat aminek tagja voltam a 18as számú mezet "hordatta" velem...bár a számot én választottam
az én 2t-m 12500at forog.4t-be 25ezret kéne forognia ugyan ennek a motornak,mert fele annyi az ütem
Ehh nekem meg a 7:D
Ahj... Ehhez nem kellet volna azé autoszerelő inasnak lenni
Ha ismeri a motorok működését és folyamatgörbéit......
Nekem is a kedvenc számom a 8as
Teljesítményben persze, hogy nagyobb, mert minden fordulatra jut egy munkaütem a 2 ütemű motorban.
De ez nem azt jelenti, hogy összeségében jobb a 2 ütemű.
Azért többhengeresek a 4 üteműek, hogy minél kevesebb az az idő a motor forgása közben, mikor csak "lendületből" megy.
buktam
De fél családom az, szal mond hátha megértem
meg nem azért...egy telós oldalon regiztem és csakúgy jött hogy z3...azt könnyű megjegyezni,Zolinak hívnak innen a Z a 8as (kedvenc számom) foglalt volt ezért lett 3as...
ittvok
Az pont nincs de talán egy karosszériás is megtezsi:D