Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó, hát aki ilyen burzsuj..
Remélem karácsonykor azért lesz hó. Mondjuk, ha egész télen lesz, én annak is örülök, mert szeretek hóban autózni
Hát... elég vacak telet mondank sok havval, de remélem, hogy nem így lészen...
Akkor a többség... (2 ember) szavazata alapján! FEKETE
Nem hát! Én magam vagyok a dupla-gyilok
Hát ez jó cucc!
Ez nagyon tetszik!
Lehet... :)
Fekete
Ez meg a jövő zenéje
joovan. andy mr. nájszgáj.. ne vakíccsá itt. ez nem is tevagy.
"nem érték meg"
én télen sem rakom le pedig rendszámom sincs
Hat nemtudom ti hogyvagytok vele, de én ősszel nemrakom el a motort téli álmot aludni.
Mostmár megvárom a decembert és ha télleg nagyon szar idő lesz akkor majd akkor igen de most még nem
ráadásul télleg csak felöltözés kérdése, én ma reggel suli előtt még motoroztam is egyet mer olyan kellemes idő volt felöltözve. Az esőt meg leszarom, lassan hozzászokok h majdnem minden nap elázok
nem volt gáz, volt humorérzéke a nevéhez(monnyuk kellet is:) sok jó söröket nyertnekem, amikor valakinek bemutattam, mindíg fogadás lett a vége, persze személyinézés lett és nyertem,Merci meg röhögött.
Viszont mégis az volt a legjobb, amikor a papája hozta suliba kocsival.
"Megjött Skoda-bácsi a vartburggal":)
Szerintem a fekete jobb
Relatív, melyik a második :) A Szőkés vagy a fekete ?
Hát nem irigylem...
Nekem meg sulistársam, egy 10 es srácot mindíg Bagyulának hívnak és multkor kérdeztem egy 10 es barátom, hogy miért hívjátok Bagyulának ?! Melyik pihent agyú találta ki ezt a becenevet.
Ekkor elkerekedett szemmel rámnézett a srác és annyit mondott: Ez a neve... Bagyula Roland.
Volt egy barátnőm a 80-as évek végén, Skoda Mercédesz volt a neve:)
Komolyan! Lehetett neki levelet írni úgy, hogy nemírtam rá csak az utcát, házszámot nem, és megkapta!
Nem túl gyakori név...:)
De ez habi....
Én legalább kajak képet toltam fel...
vigyorex
Ehh Legjobb
juuujjj... énis énis
Szvsz a második kép a jobb
Őm.. ennél gyilokabb kép nem nagyon van
Hál" istennek senki nem örökítette meg a túl morcos fejeimet Lehet, hogy azért, mert nem érték meg ?