Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de akkor a TZR-t nekem adod!
én meg kezdek elhülyülni mostanság,kezdenek tetszeni a BMWk és Alfát szeretnék ha megvan a jogsi.lőjjetek le itt a vég
ÜDV!
én mult szombat elött voltam szerelőnél,hideg volt de néha elkapott a hév kicsit tovább döntöttem mint tavaly ilyenkor (az 1000kmes rutinaommal jah nem!1500,bocs )
Sztem jónév a merci Bár én BMW párti vok...De nem a név számítt hanem a külalak
nekem volt egy Merci nevű ovistársam...szerelmes is voltam belé az autók nevét elöbb tudtam mint az állatokét és a merci szóról is az autó ugrott be (meg karl benz lánya) de vhogy esezmbe se jutott ilyen miatt "így csúfolodni".amúgy üdv a forumon
Szia! Az a lényeg, hogy túl vagy rajta. Amúgy nekem is nagyon tetszik.
Nekem egész konkrétan nem lett volna vele bajom, de szer zett pár nyomastztó évet az elemiben a nevem. Tudod, gyerekség... Nem kicsit kaptam az ívet, miszerint Mercédesz-benz, aztán egy időután már csak benz... :)))))
Aztán leszoktak róla, de hát mély nyomot hagyott bennem....
De már túl vagyok rajta
milyen gumid van h így tapad?
amúgy ügyes vagy, lehet én nem mernék így döntögetni ilyen hideg aszfalton.
mert? nem tetszett? vagy mi?
Örülök, hogy most mát mélyrehatóan tudatosult benned minden
Köszi :) De ha tudnád mennyi idő volt, mire megbarátkoztam vele.....
Az azért van, mert feszitenem kellett rajta!
szevasztok! Megtudnátok mondani(esetleg mutatni) hogy egy cbr en hol található az alvázszám? És még valami! A motornak az évjáratát, kilehet olvasni az alváz, vagy a motorszámból? ha igen, hogyan? köszi az infót
akkor legalább megtisztitani ! mert a képeen elég cikkcakkosan áll
Nem! Mert?
nagyon szívesen ! örülök hogy segithettem

tényleg most hogy fasza motorom van már tényleg kinézhetnék egyszer oda !

benne vagyok de akkor egy egykörös versenyt menjünk
Ma este A szikrák nem látszanak pedig ott vannak
Kössz szépen!Ez 1 nagyon hasznos informácio volt.Ma szépen ki is vonattam a kicsikét.1000 hála.Ezért hagyom hogy megelözzél jövöre a kakucsringen de cak 1x.
igazad van bencce kakucs után bő 1 hónappal és igen "mosás" után
nem azt akartad írni "kakucsozás" helyett h "mosás" vagy "slagolás"?
Köszi, okés.
másnaposan megnéztem a végsebességét és majdnem behánytam a sisak alá 180 nál
hát csütörtök estétől vagyok otthon általában ! most az ügyintézések miatt hétfőig szoktam maradni ! csörögj rám vmikor vagy MSN en lebeszéljük és megnézheted ! már otthonvannak a motorok nem Oroson ! találtam garázstot