Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy egyszerűen bénák vagytok és nem ismeritek a sebességváltót
Az enyém115-t és akit én is ismerek azoknak is ott körül.Persze én is olvasok a fórumokon130-140-eket,lehet, hogy a mieink azok rossz szériák?HeHehe...
Hello azt szeretném kérdezni menyit megy egy 125-ös cbr?
+gy... késővan már ehhez
Csak nehogy azt hidjék, h a Bnőd is hozzá jár
Nem baj így is imádják a népek!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

emmeg az én hirdetésem volt....legjobb a vége..csak vasárnaponknt hazsnált hobby motor...és a nyáregyházi versenyen van lefényképezve
végülis..vasárnap volt az is
csajod biztos örül a hirdetésnek
Köszi szépen
Csak mert múlkor levettük a kipufogódobot a haverommal aknek gsx-r600-a van és az is eldobta az agyát mikor beindítottuk
hali lisztes

nem kárositja csak kurva hangos lesz anyi.
hard line soud lesz. hosszu turán picit fogod majd a fejedet de tankolni ugyis meg kel állni.
semi baja nem lesz nem fogja a betont feltépni. picit jobban húz alúlról. mert nincs viszafoljtva.
egy jó sportdobot meghálál a gép üvölteni fog mint a barom. cső átmérőjétől függ milyen hangos legyen
de 50 ropiért adnak engrus dobot a mivel a cbr márkakupán is szaladgálnak. élőben nagyon szép mély vödör hanja lesz tőle.
hilo
sziasztok!
lehetne egy kérdésem?
Az károsítja a motort hogyha nyitott kipufogódobot csináltatok rá?
Mert úgy sokkal olcsóbban kijönne mintha vennék rá mondjuk egy Finstert 50.000 ért és az még a legolcsóbb
Most minek kamuznék. Hazug embert hamarabb utolérnek ,mint egy besült RS-t
Az a jó hogy ezeket pályán sem gyilkolják jobban mint utcán.....mindenhol fullon mennek velük...
Vegye meg valaki hogy legyen Rockynak 600RR-je!
Vajon pályán volt már a motor?
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
figy az már nyár óta úgy van ! lehet én is ugy vettem nem tom ! az biztos hogy városban sokszor mentem vagy 80-90 el felmarásba meg kátyuba de tényleg nem tom mikor mi miatt ütődött meg ! egy biztos nem ráz! nem üt ! és nem ereszt ! de indulás előtt azért nézd meg mindig az a biztos bár sztem ha nem javitod ki akkor is nyugadtan mászkálhatsz vele
ejj ha nem lenne ien szar idő most ak hnap lett volna egy 150km es kis turám haver cbr jével 1 csajszit kellett vna vinni fogszabájzásra de ien időbe sajna elmarad pedig szeretek cbr ezni
Csak azthittem már szállítás közben lett vele vmi, de énis ugyvettem észre h semmi problémát nem okoz, szal akkor minden oké
az én voltam ! vagy padka vagy kátyu ! nem tom ! elég sok az utfelmarás nyiregyen de amúgy nem ereszt meg semmi úgyhogy nyugi
mármint ez kérdés
Amugy Doky!: az első kerék felnién volt sérülés mikor megvettem csak mert ha nem akkor az utánfutón keletkezett rajta...
az még egyenlőre nálam sincs ! de már csak kettőt kell aludni ! meg egyet másnaposan vezetni
kúrva Belga nem szerdán koncertezik
nem tólem függ hanem előző motorom jelenlegi tulajától
Akkor karbibeállítás na...
elolvastam a kis könyvecskéjét de ott nemrémlik h lett volna iylen...
Mocit vissza adom de akkor én meg kérném érte a CB500-ast