Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állok elébe!
Yanekken volt amúgy
nem tom ! lehet .... de tökmind1 már....
ha Antonio visszaadja legyorsulok vele mindenkit
francnak van kedve vissza olvasni! Szerintem Csátitomaszal volt akkor valami beszélgetésed, mert neki van még raptor dobja! Amugy RAPTOR FOREVER!
karbibeállítás, ez a lényeg
azta benzinkútonhagytam !

látod inkább hivtál volna fel ! csak a műszerfalat kellett volna kiszedni ! de egyébként ott a használati utasitás ! ez nem olyan mint a kinder surprise-os összerakási tájékoztató ! ezt tanácsos elolvasni
tte karbiszinkron csak tbbhengeres motoroknál van...
hát mit tom én már a nevét ! olvass vissza
Mi a gond Doky? Ki okoskodot?
Ugy terveztem h veszek rá egy K&N sportlégszűrőt és utána viszem el karbi szinkronizálásra
meg veszek most rá egy tankvédő bizét meg felnicsíkot meg szelepsapkát mer nincs rajta
Meg kell még izzó mer az nemlett kicserélve csak a kilóméterspirál, de hogy azzal mennyit szenvedtem szét szedtem a motor egész oldalát h hogyan tudnék hozzférni aztán sikerült nagy nehezen idomok között benyulni és becsavarni.
na madj én a CB vel
Annyira azér nemvok kemény
gyaaa a mikuást a sok rémszarvassal sikerül már leelőzi?
Az sp01 és sp02 az teljesen más moci mint a GFR
Mint pl aprilia af1 és aprilia rs...Ezzel már olyan hintót is lehet előzni amit több ló húz
aki esetleg nem motorozna télen
Tudjátok-e, hogy van lehetőség a motorjainkat az általunk meghatározott fix időpontig kivonni a forgalomból (max. fél év)? Az okmányirodában 1800 Ft egyszeri illeték megfizetése után beírják a forgalmiba a kért időpontot és kész. Ha lejár a "pihenő", már nem kell újra az okmányirodába menni, a számítógép automatikusan forgalomba helyezi. A biztosítónál is módunkban áll a díjfizetést szünetelteni a kivonás idejére. Ezt a biztosítók technikailag nem tudják egyformán megoldani és egy kicsit húzódoznak is, de a 190/2004 (VI. 08.) Korm. rendelet 1 sz. mellékletének 6. pontja feljogosít minket a díjfizetés szüneteltetésére. Így a bőrnacink farzsebében marad a teljesítményadó és a kötelező biztosítás időirányos része.
milyen durva,meglett ritkitva a kerék,kivágtak pár küllőt,má csinálhatták volna ugyis hogy ne lehessen észrevenni.
Hírdetések között találtam...
Kíváncsi lennék ez hogy megy 160-at...
ez a GFR miben különbözik egy SP-01 es vagy 02 estől?
lovaskocsit egész jól lehet vele előzgetni
Habár mekkora erő lehet egy cébéerszázhuszonötbe...
levittem magammal néha az edzőterembe !

ja Antonio ! a karbit állittasd be ! ki lehet abból még többet is hozni
Mér?mivolt a cbr-edben hogy olyan erős?
sor..